top of page

SKAITOMIAUSIŲJŲ TOP5: grilinti vaisiai, ledai ir šokoladas ir NE nuovargiui!

Paskutinis pavasario savaitgalis, lietingi savaitės orai, emocijų audros ir „duobės". Norėtųsi šilčiau, lėčiau, ramiau, taikiau? Kvieskite namiškius, draugus, bičiulius prie stalo: visi šie jausmai ir patyrimai prasideda čia.

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?Tyrimai rodo, kad mylimiems augintiniams naminio maisto paruošiame dažniausiai jų gimimo dienos proga. Palepinkite dažniau. Receptų rasite čia.

putėsių tortas šuniui, receptas
VMG nuotr.

„Nekaltų", bet kartu ir neatsivalgomų desertų būna. Grilyje kepti medumi patepti vaisiai yra kaip tik toks gurmaniškas nuotykis. Dar spėtumėte pasimėgauti ir šįvakar.

grilyje kepti vaisiai, receptas
VMG nuotr.

Šios savaitės favoritas tarta, pilna šokolado. Ledų ir šokolado duetas – tikras skanėstas smaližiams. Norėsis vėl ir vėl.

šokoladinė tarta, receptas
VMG nuotr.


Didžiulio susidomėjimo sulaukęs tekstas – apie fleksitarizmą. Kas tai? Gal net nežinodami esate fleksitarai? Sužinokite čia.

Fleksitarinė dieta, kas ji ?
VMG nuotr.


Pavasarinį nuovargį lydi ir karo nuovargis. Nepasiduokite nė vienam. Vienas įveikiamas vitaminais, geru maistu ir aktyvumu, o kitas – parama karo niokojamai Ukrainai. Nepavarkime būti kartu ne tik mintimis:

Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869 Bankas: Swedbank Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Bankera (UAB Pervesk) LT483550020000014662

PAYPAL (Blue/Yellow USA) info@foblueyellowukraineusa.org

PAYSERA Paysera sąskaita: EVP5310001450732


Iki kitos savaitės.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page