top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: balandėliai su žuvimi, barščiai be mėsos ir visų laikų geriausias varškės apkepas

Naujus metus pradėjome nuo geriausių, geidžiamiausių, jaukiausių patiekalų. Gera pradžia pusė darbo!

Alfo receptai
VMG nuotr.

Gal kiek neįprastas ir kopūstas (savojinis), ir įdaras, tačiau balandėliai su žuvimi yra tikrai verti išbandyti. Receptas laukia čia.


balandėliai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Paprasta, bet tobula. Purus, cukraus pudra nubarstytas varškės apkepas yra daugiau nei tik pusryčių ar vakarienės patiekalas. Reikalui prispyrus jis gali pakeisti pyragą. Klasikinį varškės apkepo receptą pagardinkite gerai prinokusio mango gabalėliais ir netrukus tuo įsitikinsite. Receptas čia.


Varškės apkepas_Alfo receptas
VMG nuotr.

#AlfoVila laidoje šį sekmadienį Alfas pasidalino dviem patiekalų be mėsos receptais: tai kartu ir kvietimas prisijungti prie po visą pasaulį pasklidusios #sausisbemesos idėjos. Receptai laukia čia: Traškios morkų ir tuno salotos ir Barščiai be mėsos.


Alfo receptai_barščiai be mėsos
Alfo Ivanausko nuotr.

Greitai pagaminamas, gardus, sotus, pikantiškas užkandis ir sau, ir svečiui pavaišinti. Pagaminsite greitai, pavyks iš pirmo karto!


brusketos su baklažanais_Alfo receptas
VMG nuotr.

Turbūt visi namuose turime džiovintų slyvų ir jos gana dažnai taip ir guli neliečiamos ir nenaudojamos. Tačiau jos suteikia puikų skonio akcentą daugeliui patiekalų, ne tik keptam paukščiui ar saldžiai sriubai. Daugiau idėjų rasite čia.


receptai su džiovintomis slyvomis_Alfo receptai
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page