Skaitomiausiųjų TOP5: arbūzai, morengai su braškėmis ir karščiausia vasaros knyga
- eglerace
- 2022-06-19
- 1 min. skaitymo
Vasaros lietus, braškės ir arbūzai, saulės pilni vasaros receptai naujoje Alfo kulinarinėje knygose, išvykos su draugais, šilti vakarai, lengva muzika pro atvirus automobilių langus.
O, kad tai nesibaigtų. Kad ateitų taika ir vasara būtų tik tokia: braškinė, arbūzinė, lengva ir laiminga.
Padėkime Ukrainos kovotojams aukodami, o Lietuvoje gyvenančioms ukrainietėms užsisakydami jų gaminamo maisto.

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?
Pernai didžiulio populiarumo sulaukė vasaros skonių ir kvapų kolekcionieriams dedikuota knyga Alfas vienas gamtoje, šiemet šefo taikinyje – 7 saulės sunokinti ir prisirpinti vasaros ingredientai: agurkai, pomidorai, arbūzai, uogos, cukinijos, morkos, žirneliai.
Naują nemokamą knygą SAULĖS NUBUČIUTI, MANO SUVILIOTI rasite čia.

Turbūt pasiilgote orkaitėje kepto viščiuko aromato? Imkite ir išsikepkite pagal šį konkurentų neturintį receptą.

Visą šią vasarą #AlfasČirškinaMieste, būtinai išbandykite vasariškiausius vasaros receptus.

Kažin, ar yra vasariškesnis desertas už pavlovą, patiekiamą su braškėmis ir plakta grietinėle? Tirpstantis burnoje, maloniai saldus, braškėmis kvepiantis lengvas malonumas. Neatsispirkite!

Augaliniai produktai – neatsiejama visavertės mitybos dalis. O ar pasiryžtumėte bent kartą per savaitę išmėginti naujus augalinius patiekalus? Kartu su organizacija „Gyvi gali“ ir projektu „Nori gali“ padėsime Jums į savo racioną įtraukti daugiau vaisių, daržovių, kruopų, ankštinių produktų. Jūsų dėmesiui – veganiškas šios savaitės patiekalas.

Iki skanaus!


























