top of page

Mažos dovanėlės stiprina draugystę

Visi laukiame vasaros dovanų, spėliojame, kokios jos bus – karštos ar šiltos, sausos ar lietingos, kvapnios kaip žemuogės ar traškios kaip alyviniai obuoliai. O gal pažers staigmenų?Kol jų – dovanų ir staigmenų - laukiame, dovanokime vieni kitiems „iittala“ spalvotos vasaros jausmą. Juk progų tiek daug – vaikų diena, tėčių diena, išleistuvės darželiuose ir mokyklose, pirmojo egzamino jaudulys, romantiškų jausmų pradžia, vestuvės, krikštynos, gimtadieniai!

Kita vertus, jaukioms dovanoms ir progos nebūtinos. Noras sušildyti dėmesiu – svariausias argumentas.


Vaikui

Ir gimimo dienos proga šalia žvakutės su tiek tortų, kiek metų, ir visų svarbių išleistuvių ar tiesiog beprasidedančios vasaros proga. Jau kvepia nuotykiais!

Jubiliejinis Muminukų puodelis „Muminukų namas“ su popieriniu stogeliu, o gal net kartu su 1 l talpos ąsočiu įkvėps žaisti „namus“, „svečius“ ir puikiai tiks pilstyti bei gurkšnoti žemuogių pieną.

iittala dovanos, vmgonline patarimai, moomin

iittala dovanos, vmgonline patarimai

Visai šeimai

Šeimai, švenčiančiai krikštynas, išleistuves, šeimos susikūrimo pirmąjį gimtadienį, o gal jau ir dešimtąjį.

2021 m. vasaros sezono lėkščių ir puodelių kolekcija su Tuvės Jansson paveikslėliais primins, kaip smagu nerūpestingai ir smagiai leisti laiką kartu!

iittala dovanos, vmgonline patarimai

Draugams

...kuriems norisi padėkoti už gražią draugystę. „Arabia Moomin“ kolekcijos puodelis iliustruotas Tuvės Janson antrosios paveikslėlių knygos „Kas paguos Tofilį" paveikslėliais (1960). „Friendship“ gaminių liniją dabar sudaro puodelis, serviravimo dubuo, indas biriems produktams, padėklas ir serviravimo lėkštė. Tobula dovana draugui.

iittala dovanos, vmgonline patarimai

Močiutei ir seneliui

Nors močiutė ir senelis visada sako, kad dovanų jiems nereikia, nes jus matyti ir kartu gurkšnoti arbatą yra geriausia dovana, bet ąsotėlis, vaizduojantis jaukią Mumių popietę svetainėje, bus nuoširdus liudininkas, kad ir Jums nepaprastai malonūs bei laukiami pasisėdėjimai mėgaujantis močiutės keptais pyragėliais.

Šis stilingas ąsotėlis tobulai tinka pienui ar vaniliniam padažui patiekti.

iittala dovanos, vmgonline patarimai

Tėčiui

Ar tiesa, kad tėčiams dovaną išrinkti sunkiausia? Nieko panašaus!

Tuvės Janson knygų herojaus Muminukų tėčio iliustracijomis puoštas puodelis – ir praktiškas, ir simboliškas pasirinkimas, o šviestuvas suteiks jaukumo vėlyviems vasaros vakarams, kai tėtis gers arbatą ar kakavą iš dovanoto puodelio.

iittala dovanos, vmgonline patarimai

iittala dovanos, vmgonline patarimai

Mamai

Mamai visada yra už ką pasakyti „ačiū“. Padovanokite bent vieną paukštelį iš didesnės nei 400 stiklinių paukščių Oiva Toikka kolekcijos. Kiekvienas paukštis yra pučiamas atskirai, todėl yra toks pat unikalus kaip ir jo būsimas šeimininkas.

Norisi kažko ... praktiškesnio? Žaisminga ir subtili „Kastehelmi“ žvakidė gali būti kuo tik pageidausite: indeliu įvairiausiems smulkiems užkandžiams, gėlėms, papuošalams susidėti. Mama tikrai pažvelgs kūrybiškai!

iittala dovanos, vmgonline patarimai

iittala dovanos, vmgonline patarimai


Įsimylėjusiems

Norite pasveikinti su romantiškų santykių pradžia ir pasakyti, kaip tuo džiaugiatės? O gal jau esate pakviesti į vestuves ir ieškote ikoniškos dovanos? Oiva Toikka paukštukai – klasikų klasika, o Aalto modernaus dizaino vaza primins, kaip svarbu nepamiršti vienam kitą stebinti... gėlėmis, pasimatymais ir meilės žodžiais.

iittala dovanos, vmgonline patarimai

iittala dovanos, vmgonline patarimai


Šias ir daugybę kitų dovanų rasite „iittala“ salonuose PC „Ozas“ Vilniuje ir PLC „Mega“ Kaune, taip pat www.ginalasinterjeras.ltGražių akimirkų!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page