top of page

Kur nueiti su vaikais?

Ko visada nori vaikai (o ir suaugusieji)? Duonos, oi, blynų ir… žaidimų! Kaip tik tokią vietelę pavyko rasti VMGonline.lt komandai.

VILNIUS: blyneliai žaidimų aikštelėje

Ar prisimenate tą jausmą, kai supatės sūpynėse, o pro šalį einanti močiutė pakvėpina visą kiemą ką tik iškeptais minkštučiais mieliniais blyneliais su braškių uogiene, patiekia juos čia pat kieme, padėjusi lėkštę ant kelmelio? Visi kiemo, o gal ir viso kvartalo vaikai susirenka aplink tą kelmą, ima blynus rankomis, dažo į uogienę ir čiauška čiauška?

Jeigu neprisimenate savęs vaikystėje, tai iš esmės yra tas pats, kas valgyti prieš televizorių arba skaitant gerą knygą, t. y. neatsitraukus nuo vieno malonumo iškart gauti kitą. Gal ir nelabai sveika, bet retsykiais drąsiai galima.

Staliukai žaidimų aikštelėje. „Kikilio lizdo“ nuotr.


Tokį jausmą galima patirti šeimos restorane Kikilio lizdas“. Tai nėra tiesiog restoranas su kampeliu vaikams. Tai yra žaidimų aikštelės restoranas: staliukai sustatyti tiesiog žaidimų aikštelėje tarp su karstynių, laipynių, „Voro bokšto“, kamuoliukų baseino, lego dėlionių ir kitų vaikiškų pramogų. Vaikams čia yra 111 kv. m pločio ir 7 m aukščio blyneliais kvepiančios laisvės ir galimybių išsidūkti, o tėvams – laisvės išgerti dar karštą kavą ir suvalgyti desertą, kai niekas netampo už skverno, nezirzia, neskubina ir nesako, kad nėra ką veikti. Net jeigu už lango minusas ir lietus, čia visada bus pliusas ir saulė.

Valgiaraštyje – belgiški vafliai, amerikietiški, čirviniai ir visų įmanomų rūšių blynai, makaronai su įvairiais priedas, koldūnai, vištienos kepsneliai, gruzdintos bulvytės, trumpai tariant, pilnas repertuaras to, ko vaikai visada nori ir valgo. Maistas šviežias, gaminamas tik gavus užsakymą, pavyzdžiui, blynų tešla nelaukia šaldytuve parą ar dvi, kol bus panaudota. Blynai kepami ne iš mišinių, o tik iš tikrų produktų – miltų, kiaušinių, pieno, sviesto. Užsakymo gali tekti luktelti, kita vertus, kai yra ką veikti, laikas neprailgsta.

Apsilankymas šeimos restoranėlyje kainuoja 5 Eur vienam vaikui, kuris eina žaisti. Už šią sumą jis gauna galimybę restorane – žaidimų aikštelėje būti neribotą laiką. Jeigu maistui šeimai išleidžia 25 Eur, apsilankymo mokestis neskaičiuojamas.

Galima švęsti gimtadienius, sudalyvauti belgiškų vaflių ( 1 vnt – 3,29 eur.) degustacijose. „Kikilio lizdo” nuotr.


Verta nueiti, nes:

  1. daug erdvės

  2. galimybė aktyviai judėti

  3. išsidūkę vaikai praalksta, tad verta išbandyti su „nevalgiukais“

  4. patogu būti su kūdikiais (yra vystymo staliukai)

  5. yra ką veikti turi ir darželinukui, ir vyresniam mažyliui

Adresas: Jeruzalės g 4, Vilnius

Darbo laikas: kasdien 10.00–20.00


Daugiau rekomendacijų, kur nueiti su vaikais:


Į kaimą su nameliu medyje ar… į miesto centrą dribsnių su pienu?


Ilgieji šeimos pusryčiai padebesiuose ir pieno kokteiliai, kuriems neįmanoma atsispirti


Tinklaraštininkės Aistės Jurės rekomenduojamos vietos vaikams


#vaikiškasmeniu #vaikamsdraugiškoskavinės #Kikiliolizdas #šeimosrestoranas #blyneliai #blynųdegustacijos #kurnueitisuvaikais #žaidimųkambarys #belgiškivafliai

Naujausi įrašai

bottom of page