top of page

Restorane „Skonis"– skonio kelionės į bet kurį pasaulio kraštą

Vakarienė italų ar meksikiečių restorane? Kaip suktis, jeigu norisi havajietiško bowl‘o, o antrajai pusei – itališkos picos; arba kai vienas vaikas pageidauja mėsainio, o kitas – Kijevo kotleto?

Kai skoniai, poreikiai ar net kaprizai tokie skirtingi, arba kai gerai nežinote, ko norite, o gal norite visko po truputį, #vmgonline rekomenduoja restoraną SKONIS.


SKONIS archyvų nuotraukos

Pasaulio virtuvių hitai

  • Norėtųsi suleisti dantis į tikrą amerikietišką Luizianos mėsainį, kur tarp dviejų traškių bandelių apkeptų degintu sviestu – plėšyta jautiena ir gruzdinta šoninė su visais kitais klasikiniais mėsainio ingredientais + česnakinio majonezo padažu? Prašom.

  • O gal yra noras prisiminti pagal geriausias britų – tik dar savaip patobulintas – tradicijas paruoštų fish&chips? Prašom.

  • O gal Nicos salotų, vengriško guliašo, indiškų falafelių? Prašom, nes visko yra.Skirtingos pasaulio virtuvės vienoje vietoje – tokia restoranų SKONIS koncepcija. Čia galima rasti įvairių šalių populiariausius patiekalus, pavyzdžiui, indiškus pusryčius ant Naan duonelės, ispanišką kiaušinienę Huevos Rancheros, ekvadorietišką sriubą Locro de Papa, vengrišką giuliašo sriubą, marokietišką tadžiną, amerikietiškus burgerius, itališkas picas, havajietiškus poke bowl`us, kubietišką jautiena Ropa Vieja, populiarųjį Kijevo kotletą, šnicelį, cepelinus su tik SKONIO restoranuose pateikiamu pesto padažu ir t.t.

SKONIO valgiaraštyje – kone visos skonio kryptys, garsiausi pasaulio patiekalai, poskoniai, prieskoniai...
Pusryčiai – visą dieną

SKONIS primins ne tik kelionių skonį, bet ir tai, kas yra tikros atostogos. O juk tikros vasaros atostogos yra tada, kai pusryčiauti gali bet kada – per pietus ar net visai vakarop. Restoranuose SKONIS pusryčiai patiekiami visą dieną – nuo atidarymo iki uždarymo – tad galite mėgautis jais savo laiku!

Beje. Bene geidžiausio pusryčių patiekalo – Benedikto kiaušinių, čia galite užsisakyti ir klasikinių, ir ruoštų kubietišku stiliumi, t. y. su juodosiomis pupelėmis, pomidorų padažu ir plėšyta jautiena.

Niekada neragavote? Niekada nevėlu!Leiskite sau norėti

Trumpai: tiesiog leiskite sau norėti, ko norisi.

Norisi ateiti su visa šeima, ateikite būtinai, nes patiekalą pagal skonį ras ir jauniausias, ir vyriausias šeimos narys, be to, restoranas turi ir vaikišką meniu, ir žaidimų erdves;

Norisi ateiti su verslo partneriais? Ateikite, nes kasdien darbo dienomis – vis naujas verslo pietų meniu;

Su bičiuliais grilio mėgėjais? Būtinai, nes – kokia intriguojanti galimybė! - grilio patiekalą galėsite susikomplektuoti patys iš žuvies/mėsos + šilto/šalto garnyro;

O virtuvės šefės sukomplektuotas degustacinis rinkinys paliks nepamirštamą pažintinės kulinarinės kelionės jausmą ir gausiai kompanijai, ir jeigu norėsite pasimėgauti juo vieni. 

SKONYJE jūsų laukia unikali patirtis: būdami kartu, sėdėdami prie vieno stalelio galite mėgautis individualia skonio kelione – kiekvienas nukeliaus į savo skonio pasaulio svajonių kampelį!

Nelaukite atostogų – keliaukite dabar.


KUR:

PLC MEGA, Kaunas

PLC PANORAMA, Vilnius

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page