top of page

ALFO VILA. Kaip įdomiau patiekti pusryčių kiaušinius?

Laida #AlfoVila – laida ne apie tai, kaip lengvai, greitai, smagiai ir skaniai gaminti, bet ir apie tai, kaip įdomiai maistą patiekti, nes… pirmiausia juk valgome akimis. Jeigu virtą kiaušinį galima patiekti nenuobodžiai, kodėl turėtume daryti tai nuobodžiai? Juk įdomiau gyventi yra kur kas įdomiau!


Kaip serviruoti, patiekti virtus kiaušinius? Alfo Ivanausko patarimai
Alfo Ivanausko nuotr.

Puiku, jeigu turite dailių kiaušinių dėklų – jie visada atrodo gražiai. Bet jeigu neturite, arba norite būti kūrybiškesni, apsidairykite savo virtuvėje, sandėliukuose ar kituose kambariuose. Tikrai kažką rasite.

Kelios Alfo idėjos:

Tikrai rasite nenaudojamą, pamirštą, bet mielą dubenėlį, kuris gali pasitarnauti kaip pusryčių kiaušinių indas. Įklokite šieno, šiaudų, galite įberti grūdų ir sudėkite virtus kiaušinius. Toks „lizdelis” ir estetiškas ir labai į temą.

Neišmeskite kiaušinių dėklų. Jie būna įvairiausių spalvų. Įklokite šieno arba šiaudų ir sudėkite virtus kiaušinius.

Ant druskos. Patogu ir gražu, kai patiektas kiaušinis stovi tvirtai, nesvyra. Į dubenėlį, kiaušinių dėklą įberkite gerą saują druskos ir įdėkite į ją kiaušinį. Ta pačia druska bus galima gardinti valgomą kiaušinį. Ir gražu, ir patogu.

Maži stiklainėliai nuo majonezo, garstyčių ar kitų pagardų dažnai tiesiog renka dulkes laukdami uogienių sezono. Įdarbinkite juos. Įmerkite iš lauko parneštų šakelių, žolynų ir ant viršaus uždėkite kiaušinį.

Dabar, kai moliūgų sezonas, išskaptuokite moliūgo kubą, kuris tiks ir prie modernios, ir prie klasikinės virtuvės interjero, o paskui tiesiog įdėsite jį į sriubą.

Arbatžolių koštuvas iš arbatinio, kurio galbūt pagal paskirtį jau nenaudojate, gali būti panaudotas kaip virtų kiaušinių dėklas. Puoškite sezoniniais augalais, lapais, žolynais, gėlėmis.

Daugiau patarimų išgirsite laidoje ALFO VILA. Ją galite pažiūrėti čia.Naujausi įrašai

bottom of page