top of page

3 x 3. Trūksta įkvėpimo gyventi tvariau? 3 labiausiai įkvepiančios blogerės pasaulyje

Trūksta įkvėpimo, ryžto, drąsos, energijos, valios, idėjų? Šios #zerowaste tinklaraštininkės turi pakankamai jėgos išjudinti jus iš komforto zonos. Surizikuokite.

labiausiai įkvepiantys zero waste tinklaraštininkai
Unsplash.com nuotr.

Lauren, kuri gyvena Niujorke, įkvėpė #zerowaste judėjimo pradininkė Bea Johnson, tačiau turbūt kaip tik Lauren Singer išpopuliarino šiukšlių stiklainio idėją. Kai pažiūrėsite video, kurį rasite šios pastraipos apačioje, smarkiai nustebsite.Moteris gyvena Niujorke, tačiau net vieno didžiausio pasaulyje didmiesčio kultūra netrukdo jai gyventi #zerowaste gyvenimą. Lauren smarkiai pakeitė savo įpročius, nebeperka maisto pakuotėse, be to, pati atidarė maisto be pakuočių parduotuvę.

Lauren tinklaraštyje rasite daugybę jos pačios išbandytų ir efektyvių #zerowaste praktikų, patarimų bei įkvėpimo keistis ir keisti.

Pavyzdžiui, ką gaminti šeimos ir bičiulių šventėms, kad nesuvalgyto maisto netektų išmesti? Atsakymas paprastas: į viską žiūrėti paprasčiau, t. y. nesistengti gaminti tikintis pamaitinti minią – gaminkite vos kelis patiekalus, bet tikrai visų mėgstamus. Geriau norėti dar, kai viskas suvalgyta, nei nebenorėti nieko, nes nebetelpa, o maisto dar pilnos lėkštės.


Dar viena puiki idėja:


O čia video pasakojimas apie tai, kiek šiukšlių Lauren sukaupė per 4 metus. Nustebsite. Labai nustebsite! Paprastai tiek sukaupiame per vieną dieną. Kaip jai pavyko?!


Iš Vokietijos kilusi, Vankuveryje (Kanada) gyvenanti Shia vadinama viena arčiausiai žemės esančių, supraskite, paprasčiausių, praktiškiausių, suprantamiausių #zwerowaste blogerių pasaulyje.Ji ir jos vyras Hanno gyvena vadovaudamiesi minimalizmo principais visame kame. Viskas turi būti paprasta, lengva ir nepalikti atliekų.

Be to, Shia kuria dar vieną tinklaraštį Cake Invasion, kuriame dalinasi veganiškais skanėstų receptais.


Kas vienam jau yra šiukšlė, kitam gali būti lobis. Štai Shia'os pavyzdys:O čia idėja, kuo pakeisti plastikinius šiukšlių maišelius. Tiesiog išsilankstykite juos iš laikraščių ar kitų popieriaus atliekų.


Danijoje gyvenanti Gittemary Johansen savo #zerowaste kelionę pradėjo 2015 metais ir iškart sumaištavo prieš šio judėjimo simboliu tapusį šiukšlių stiklainį. Kodė? Pažiūrėkite jos video čia.

Maištininkai įkvepia labiau? Gali būti. Glittemary primena, kad nereikia vaikytis tobulumo, nes jis vargina. Ji drąsiai kalba apie #zerowaste seksą, klausia, ar gydantys kristalai tikrai gydo ir koks jų poveikis aplinkai (ar kada susimąstėte apie tai?), aptirpusio muilo gabalėlus kviečia rinkti ir suklijuoti į naują muilo gabalėlį.

Jos tinklaraštyje daug receptų ir visko apie viską.Pabandykime tvariau.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page