top of page

3 garsios #zerowaste blogerės patarimai, kaip sutaupyti perkant maistą

Žinome daugybę patarimų, nemažai jų esame išbandę, pavyzdžiui, lyginti kainas skirtinguose prekybos centruose, neiti apsipirkti, kai esi alkanas, eiti su pirkinių sąrašu, apsipirkinėti mažesnėse maisto krautuvėlėse, ieškoti pasiūlymų, kai pirkdamas vieną prekę, antrą gauni dovanų ir pan. Vieniems „suveikia” vieni, kitiems – kiti būdai.JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:

 

Viena iš aštuonių garsiausių pasaulyje tvarumo influencerių, kurianti thezerowastechef tinklaraštį, kviečia išbandyti dar kelis patarimus.


Venkite labai specifinių maisto produktų, kurių ketinate įsigyti tik dėl vieno patiekalo. Daugelyje šaldytuvo šoninių durelių yra stiklainių su pagardais, padažais ir pan., kuriuose trūksta vos vieno šaukšto produkto – jo reikėjo gaminant pagal receptą, kurį labai norėjote išbandyti. Ir daugiau nieko su tuo pagardu nebegaminate. Suges.

Tad jeigu jau įsigytoje tokį, susiraskite daugiau receptų, kuriems reikia įsigyto pagardo ir gaminkite, kol sunaudosite.


Venkite pirkinių vežimėlio, ypač tomis dienomis, kai užsukate ne užsipirkti visko savaitei ar dviems pagal iš anksto sudarytą sąrašą, o tik dėl to, kad pritrūkote kokios smulkmenos: pieno ar grietinės. Vežimėliai netiesiogiai skatina prisipirkti visko daugiau, nei reikia. Krepšelis, kurį nešate rankose, savaime apriboja – pirksite tik tiek, kiek panešite.


„Atidėkite" parduotuvę. „Reikia į parduotuvę!” Kiekvieną kartą, kai kyla toks impulsas, ėjimą į parduotuvę atidėkite kitai dienai. Labai tikėtina, kad be parduotuvės be didelių pastangų išsiversite dar kelias dienas.


Pabandykime tvariau.Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page