Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Skani naujovė: „Kino pavasario“ žiūrovai kokybišku maistu galės mėgautis prie pat kino teatro

Ketvirtadienį prasidėsiantis didžiausias šalies kino renginys „Kino pavasaris“ pristato naujovę – maisto furgonus. Viso festivalio metu prie „Forum Cinemas Vingis“ išsirikiuos keturios populiarios gatvės maisto užkandinės ant ratų.

Šūkiu „Kai sustoji – pabunda vaizduotė“ kviečia „Kino pavasaris“. Bent dvi savaites sulėtinti tempą kviečiantys festivalio organizatoriai sako, kad kokybiškas laisvalaikis – tai ne tik geras filmas, bet ir maistas. Todėl šiemet siekė šią patirtį praturtinti: paskatinti neskubėti išeiti iš kino teatro, o pabūti ilgiau, apmąstyti matytą filmą, pabendrauti su draugais ir mėgautis kokybiškais patiekalais lauke ar viduje.

„Festivalio žiūrovams norime pasiūlyti visapusiškai kokybišką patirtį, mums svarbi kiekviena detalė. Ne išimtis ir maistas. Tikimės, kad nuo šiol žiūrovai po darbų galės atvažiuoti tiesiai į kiną, žinodami, kad šalia „Vingio“ galės skaniai pavalgyti, o savaitgaliais kokybišku maistu ir pokalbiais apie filmus mėgausis tarp seansų“, – komentuoja idėjos autorius Vylius Blauzdavičius.

Festivalio projektų vadovas ir aistringas kulinaras V. Blauzdavičius pasakojo, kad furgonų courtas atrodys įspūdingai ir nuteiks labai pavasariškai. Tokiu būdu kino šventės nuotaika peržengs kino teatro sienas. Jo žodžiais tariant, apsilankius gatvės maisto zonoje „nuotraukas norėsis kelti tiesiai į „Instagram“.

Maisto furgonai atrinkti tikslingai ir atsakingai. „Visuose keturiuose maistą ruošia patys šeimininkai, taip jie gali garantuoti aukščiausią maisto kokybę. Taip pat mums buvo svarbu, kad kiekvienas festivalio lankytojas rastų, ką pavalgyti. Todėl foodtruckuose ruošiamas įvairus maistas – nuo saldaus ar lengvesnio iki visiškai sunkaus. Pagalvojome ir apie vegetarus“, – paaiškina Vylius.

„Ryk Lys“ nuotr.


„Ryk Lys“

„Fish&Chips” vieta, kurią įkūrė brolis ir sesuo.

„City Chef Barbeque“. Valerijos Stonytės nuotr.


„City Chef Barbeque“

Tikras barbekiu pagal amerikietiškas tradicijas. Visiems mėsainių ir šonkauliukų mėgėjams.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Awokado Noodle Bar“

Vienas žodis – nūdlai. Be to, šis furgonėlis turės ką pasiūlyti ir vegetarams.

„The Rolling Waffles“ nuotr.


„The Rolling Waffles“

Desertui ar prie kavos – olandiški vafliai su karamele pro vintažinio „Peugeot“ langą.

#Awokado #Kinopavasaris #forumcinemasvingis #RykLys #VyliusBlauzdavičius #TheRollingWaffles #CityChefBarbecue #maistofurgonai #foodtruckai #maistovagonėliai #AwokadoNoodleBar

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg