Aš Ikona Pokalbių Šou Delfi TV

Pasaulis kavos puodelyje: „Vero Cafe“ kviečia keliauti į Nikaragvą

Žmonės yra nepataisomi keliautojai ir įrodymų toli ieškoti nereikia – įsisavintos vis naujos planetos teritorijos ir kosminės odisėjos puikiai iliustruoja, kad nuolat veržiamės ten, kur dar nebuvome. Ko gero, svarbiausia priežastis yra vaizduotė, akimirksniu nukelianti į bet kurį planetos kampelį, kai skaitome knygas, žiūrime filmus ar klausomės nuostabių istorijų.

Išties didelis privalumas turėti galimybę imti ir iškeliauti „čia“ ir „dabar“: kitaip kasdienybės monotonija mus pribaigtų. Bet jeigu ne visada galime skirti laiko filmui, knygai ar tikrai kelionei, tai geros kavos puodeliui minutė visada atsiras. „Kuo dėta kava?“ – paklausite. Tuo, kad kava yra vienas malonesnių, lengvai prieinamų būdų atrasti naujas pasaulio vietas. Į jas mus nuneša pojūčiai. Ragaudami naują kavos rūšį ne tik sužinome jos kilmės istoriją, bet ir pajuntame to krašto, tenykštės dirvos, vėjo ir lietaus, vietinių rankų, žvilgsnių, dainų, saulės ir šešėlių skonį. Pirmiausia kavos kūnas pademonstruoja gimtos žemės charakterį, tada vilioja aromatu, stebina niuansais, vedžioja dar nepramintais takais – ir visa tai susilieja į neišblėstantį poskonį, kuris dar ilgai primena nuostabią kelionę, kurią patyrėte… gurkšnodami kavą.

Natūralios kavos pupelių spalvos. „Vero Cafe“ nuotr.


Kava gali tapti trumpa, bet įtaigia patirtimi, kuri įprastą dieną paverčia ypatinga, todėl „Vero Cafe“ ekspertų komanda nuolat analizuoja kavos rinką ir kas pusmetį pristato naujas kavos rūšis savo tinklo kavinėse. Šių kavų ieškoma visame pasaulyje asmeniškai bendraujant su ūkių savininkais, lankant plantacijas, savo akimis įsitikinant proceso kokybe ir autentiškumu. Atrenkant kavą rūpinamasi, kad ji būtų išties unikali, kokybiška ir tinkamai reprezentuotų savo gimtinę. Būdami kavos entuziastai, „Vero Cafe“ ypač palaiko ūkius, kurie puoselėja esminius kavos kokybės principus, pasižymi atsakinga darbo etika. Įdėtos pastangos leidžia vienam didžiausių kavos tinklų Lietuvoje didžiuotis pristatomomis rūšimis, nes kiekviena jų praturtina pojūčiais bei padeda pažinti ne tik pasaulį, bet ir save.

Jeigu „Vero Cafe“ būtų kelionių agentūra, šį pusmetį pristatytų nepamirštamą kelionę į Nikaragvą. Tačiau būdami kavos ekspertai siūlome pakeliauti skonio receptorių pagalba – ragaujant Nikaragvoje užaugintą kavą. Užderėjusi 850–1110 metrų aukštyje, Matagalpa vietovėje, kitaip vadinamoje Amžinojo pavasario žeme, „Fincas Mierisch“ kava yra tvirta kaip regioną supančios uolos ir saldi lyg krašto paukščių giesmės. Rūpestingai puoselėjamos kavos uogos, atėjus metui nurenkamos rankomis, apdorojamos ir plaunamos labai atsakingai. Ūkio filosofija, atsidavimas darbui ir išskirtinė produkcijos kokybė pelnė sertifikuotos ir konkursuose įvertintos kavos reputaciją visame pasaulyje.

Plantacijos šeimininkas F. Mierisch


„Vero Cafe“ šią kavą perka tiesiai iš Limoncillo ūkio, kurio devizas yra pagarba žemei ir ištikimybė kavai. Tai jaučiama kiekviename kavos gurkšnyje. Kantrus darbas čia skleidžiasi juodojo šokolado natomis, meilė ir švelnumas apgaubia migdolais bei cukranendrių cukrumi, atkaklumo nata – braziliškas riešutas, o atradimo džiaugsmą vainikuoja mėlynųjų slyvų saldumas. Nenuostabu, kad ši kelionė palieka dosnų pojūčių šleifą – toks ilgai išliekantis yra šios kavos poskonis. O jeigu barista į „Fincas Mierisch” šliūkštelės pieno, juodasis šokoladas taps pienišku, riešutų skonis išryškės ir jūs paskęsite egzotiškosios Nikaragvos glėbyje.

Kai būsite mieste, užsukite į „Vero Cafe“ ir paragaukite Nikaragvos. Kitaip tariant, pabūkite Nikaragvoje ragaudami naują intriguojančią sezono kavą. Mes žinome, kad kasdien darote svarbius dalykus, skubate, planuojate ir neretai pavargstate. Žinome, kad turite daug reikalų, įsipareigojimų ir labai mažai laiko. Kaip tik todėl nusipelnėte, kad kiekviena pertrauka, atokvėpio minutė būtų ypatinga. Tokia, kurios metu galite iškeliauti toli toli ir vos per kelias akimirkas patirti kone visą pasaulį. Mes pasiryžę surasti vertingiausias planetos kavas, kad kiekviename kavos puodelyje jūs atrastumėte vis naują pažadėtąją žemę. Ir jeigu kada nors kava bus užauginta mėnulyje, mes jos paragauti pasiūlysime pirmieji. Ir jūs tada būsite pabuvoję ir ten…


Skanių kelionių su kava!

#rūšinėkava #KavaišNikaragvos #verocafe #kelionės #FincasMierischkava #skanikava #kava

ATGAL

PASIDALINTI

  • Facebook vmgonline.lt
  • Instagram vmg_vilnius
  • YouTube vmg
  • LinkedIn vmg