top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: skaniausios sriubos vaikams ir pyragaičiai su karamele

Gal ir jūs pastebėjote, kad kuo anksčiau temsta, tuo nenumaldomiau norisi kažko saldaus ir jaukaus. Norisi tokio jaukumo ir saldumo, į kurį įklimpus, galima klampoti ilgai.

Tokie yra vieno puodo troškiniai, pyragaičiai su kremais, bulvių patiekalai ir visas tas komforto maistas, kurio dėka ilgi vakarai prabėga greičiau, tarsi nepastebėti.

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?


Skaitomiausi tekstai, portalas vmgonline, Alfas Ivanauskas
VMG nuotr.

Makaronai su neatsivalgomu, greitai pagaminamu jautienos ir daržovių troškiniu yra puikus pasirinkimas ieškantiesiems recepto greitiems pietums ar vakarienei. Patiekalo, kuris patinka visiems, receptą rasite čia.

makaronai su jautienos troškiniu, VMG receptas
VMG nuotr.

Vėsų vakarą jauku prisiglausti prie savo šilto minkštakailio keturkojo draugo. Tai laikas, kai išties galima pagalvoti, o ką duodame jam, kaip atsidėkojame už draugystę ir tas geras vibracijas, kuriomis augintiniai užpildo namus? Pagaminkite ir jam naminio maisto, suplakite vitaminų pilną kokteilį. Receptus ir įkvėpimą tikrai rasite čia.

Naminis maistas augintiniams, receptas
VMG nuotr.

Nepamirškite ir savęs: lava cake pusbrolis – orkaitėje keptas pyragaitis su karamelės įdaru. Mažas saldus lobis prie puodelio kavos ar arbatos. Sutirps burnoje.

orkaitėje keptas pyragaitis su karamele, vmg nuotr.
VMG nuotr.

Kad vaikai pavalgytų, dažnai esame pasiruošę nertis iš kailio. Tačiau yra tokių patiekalų, kuriuos mėgsta turbūt viso pasaulio vaikai. Šįkart dėmesį skyrėme greitai ir lengvai pagaminamų, sveikų ir sočių sriubų receptams.

Daržovių sriuba su kukuliais, receptas
VMG nuotr.

Žinoma, praktiški patarimai.

Jeigu namuose turite orkaitę, niekada nesijausite vieniši ar nelaimingi. Be to, nesušalsite. Burkitės aplink ją mažais ir didesniais rateliais, gerai užmaišykite tešlą ar marinatą ir ji iškeps jums bilietą į bet kurią svajonę! Alfas Ivanauskas dalinasi patirtimi ir atkreipia dėmesį, kokius triukus turi daryti šiuolaikinė orkaitė, kad maistas, kurį joje ruošiate būtų tobulas.

Alfas pataria, kaip išsirinkti orkaitę
VMG nuotr.

Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page