top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: orkaitės jaukiausieji ir šokoladinis desertas puodelyje

Iškritęs sniegas priminė, kaip buvome jo pasiilgę, ir kaip gera grįžus namo rasti ką tik iš orkaitės ištrauktą gardų patiekalą.

alfo receptai
VMG nuotr.

Puodeliai, pilni tikro šokolado kremo ir grietinėlės yra nuostabiai skanus ir paprastai pagaminamas elegantiškas desertas.

šokokadinis desertas puodelyje_Alfo receptas
VMG nuotr.

Jeigu namuose turite burokėlių, visada turite gerą idėją, ką skanaus pagaminti. Dalinamės vienais populiariausių portalo receptais.

pica su burokėliais_Alfo receptas
VMG nuotr.

Jeigu paklaustume, koks yra vienas skaniausių virtuvės kvapų, tai kepamo obuolių pyrago kvapą turbūt nesunkiai nukonkuruotų keptos vištos aromatas. Jis visada nokautuoja.

Puiku, kai apetitą žadinantį kvapą lydi ir puikus skonis. Kaip iškepti gardžiausią vištą pasaulyje? Patarimai čia.

kaip iškepti skanią vištą? Alfo patarimai
VMG nuotr.

Skaniais ingredientais įdarytas, orkaitėje keptas baklažanas yra visada geras pasirinkimas: sotu, sveika, jauku ir nesudėtinga pagaminti. Receptas laukia čia.


orkaitėje keptas baklažanas_Alfo receptas
VMG nuotr.

#AlfoVila laidoje šį sekmadienį Alfas dalinosi net receptais net keturių patiekalų, kuriuos gamindami tikrai neužtruksite ilgai virtuvėje, tačiau skonio šventė bus ilgai trunkanti ir patiks visiems: Kugelį per 9 min. , Marinuotų burokėlių majonezą , Tuno ir marinuotų agurkėlių užtepėlę Saldžiarūgštį kokteilį


Alfo receptai_kugelis_burokėlių majonezas, tuno užtepėlė
VMG nuotr.

Gardžių atradimų.

Naujausi įrašai

bottom of page