top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: nuo naminių barščių iki blyno-pyrago

Chaoso pilname pasaulyje lėkštė naminės sriubos gali padėti atgauti pusiausvyrą. Ar bent jau būti ta atokvėpio minute, kuri suteikia jėgų eiti toliau.

Gaminkite, nepasiduokite, gyvenkite skaniau.


Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

skaitomiausi portalovmgonline straipsniai ir ieškomiausi receptai

Tas kasdienis, kiek trikdantis klausimas „O kas vakarienei" daugiau niekada netrikdys, jeigu po ranka bus neatsivalgomų, orkaitėje su kukuliais užkeptų spagečių receptas.

spagečių ir kukulių apkepas, vmg receptas
VMG nuotr.

Putlūs salstelėję vafliai, patiekti keik neįprastai – su gaiviomis krevečių salotomis – puikiai tinka lėtiesiems savaitgalio pusryčiams ar bet kuria kita proga. Receptas čia.

vafliai su krevečių salotomis, receptas
VMG nuotr.

Gera, kai namai kvepia naminiu maistu, ant stalo garuoja mėgstamiausia sriuba, o visą šeimyną jungia jaukūs pokalbiai. Populiariausių, portale #vmgonline ieškomiausių naminių sriubų receptus rasite čia.

naminiai barščiai, receptas
VMG nuotr.

Laidai #Alfošuo abejingųjų nėra. Vieni su nekantrumu jos laukia, kiti sukioja pirštu prie smilkinio, neva, pasaulio pabaiga yra kepti ir virti dar ir šuniukui. Kiekvienam savo, bet jeigu manote, kad jūsų mylimukas vertas paties geriausio, tai nieko geriau nei namuose gamintas maistas nėra! Visi receptai laukia čia.

naminis maistas šunims, receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį laidoje „Alfas vienas namuose“ Alfas ruošė neatsivalgomą ir greitai pagaminamą vietnamietišką sriubą, didelį, purų keptuvėje keptą blyną su obuoliais ir greitą krevečių užkandį. Junkitės kiekvieną pirmadienį 18.30 per #Delfi. Gyvenkime skaniau!

Alfo Ivanausko receptai
VMG nuotr.

Iki skanaus!

Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page