top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: grįžta maistas į lauką !

Iškylų, buvimo ir valgymo lauke sezonas atidarytas. Portale bus vis daugiau receptų neatsivalgomų patiekalų, kuriuos patogu neštis į lauką ir jais mėgautis.

Alfo Ivannausko receptai
VMG nuotr.

Braunis yra vienas populiariausių pyragų visame pasaulyje. Labai šokoladinis, drėgnas – nenuostabu, kad visų labai mėgstamas. Išbandykite receptą netradicinio šokoladainio, kuris išsiskirs ne tik savo skoniu, bet ir traškumu. Puikus desertas įsimesti į iškylų krepšį arba kavos petraukėlei darbe.


traškus šokoladainis_receptas
VMG nuotr.

Pirmadienį tiesioginėje kulinarinėje laidoje ALFO VILA Alfas gamino umami skonio pilnus patiekalus: neatsivalgomą 15 skonių azijietišką sriubą, Grybų ir pupelių sumuštinį su tįstančio sūrio įdaru.


azijietiška sriuba_sumuštinis su įdaru_Alfo  receptai
Alfo Ivanausko nuotr.

Padažas yra užkandžių stalo karalius. Pasigaminkite gardų, kremišką, tąsų padažą traškučiams ir ne tik. Greita, lengva ir niekaip neatsiragaujama.


sūrio padažas_Alfo receptas
VMG nuotr.

Laukas, ugnis ir ant karštų žarijų varvančios mėsos sultys. Kas gali būti geriau? 4 skaniausi kepsninėje keptos mėsos receptai.


kepsnys_receptas
VMG nuotr.

Sezonas atidarytas! Šie šaltibarščiai – su burokėliais, bet kitokiais. Jų nereikia virti, nereikia lupti, nereikia saugoti rankų nuo raudonų burokėliškų dėmių. Labaui greita ir labai patogu gaminti ne tik namuose, bet ir išvykoje. Šaltibarščių su burokėlių milteliais receptas laukia, kada bus išbandytas.

šaltibarščiai_Alfo receptas
VMG nuotr.

Iki.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page