top of page

Populiariausias desertų šou, kuris nepalieka abejingų

Kad ir kokią šventę rengiate – gimtadienį, vestuves, krikštynas, įmonės vakarėlį ar draugų susibūrimą, ji turi turėti savo kulminaciją – akimirką, kuri kurioje išsiskleidžia visos šventės spalvos ir išsprogsta visos emocijos.

Gal norėtumėte, kad šventės kulminacija būtų tokia, kad ne tik ją patyrę, bet ir vėliau, kalbėdamiesi apie ją, žmonės pritrūktų kvapo?

Būtent taip – „atima žadą", „užgniaužia kvapą" – interneto forumuose dažniausiai kalbama apie „Virtuvės mitų griovėjų“ (VMG) „Desertų šou".


Alfo Ivanausko Desertų šou_vestuvių kulminacija
VMG nuotraukos

„Tai buvo puiki mūsų vestuvių kulminacija. Rinkomės tarp torto ir deserto, bet pasikalbėjus su desertų šou organizatore, klausimų neliko. Desertai nebuvo tokie saldūs, kokie būna dauguma ragautų tortų. Svečiai visi kaip vienas sakė, kad desertai buvo tobulai gaivinantys, jų skonis - tai kažkas tarp ledų ir įprasto deserto, o kur dar šviežios uogos ir ta sproginėjanti karamelė… ! Šou paliko įspūdį ir vaikams, ir suaugusiems šventės dalyviams, ir draugams, ir tėvams. Trumpai tariant, amžiaus limito nėra." – įspūdžiais dalinasi užsakovė.


Tai tik vienas atsiliepimas iš daugelio.

„Virtuvės mitų griovėjai“ desertų šou išties yra vertas visų pagyrų, nes kiekvieną šventę padarys įsimintą – ir vestuves, ir gimtadienius, ir įmonės renginius, ir krikštynas, ir visas kitas progas.

Tai yra šou, kurį norisi įamžinti, fotografuoti, filmuoti, video įrašais dalintis socialiniuose tinkluose, rekomenduoti kitiems.

„Vis sulaukdavome užklausų, ką galėtume pasiūlyti renginių metu vietoje tradicinio torto patiekimo. Tai reiškė, kad turėjome sugalvoti, kas galėtų pakeisti vidurnakčio kulminaciją su torto pjaustymu, į kurią dažnai kviečiami fakyrai, šokėjai, akrobatai, rengiamas fejerverkų šou ir pan. Norėjosi parodyti kažką naują ir nematytą ir taip viską sujungti, kad tai taptų malonumu akims, ausims ir skonio receptoriams. Taip gimė „Desertų šou" idėja. Po pirmojo pasirodymo šou nuolat tobulinome ir dabar drąsiai galime sakyti, kad kiekviena jo sekundė yra apgalvota: net ir apranga, kurią specialiai šiam šou kūrė dizaineris Juozas Statkevičius, bei COMME DES GARÇONS kvapas, naudojamas pasirodymo metu.“ – sako VMG projektų vadovė Rugilė Vilkeliškytė.„Desertų šou" vyksta visiškoje tamsoje, skambant specialiai šiam pasirodymui sukurtai muzikai, todėl iš šventės užsakovų prašoma pasirūpinti vos keliais šou būtinais dalykais: tamsa, aparatūra muzikai leisti ir lėkštelėmis bei įrankiais, iš kurių bus valgomas desertas. Visa kita – ir paslaptingas jšviečiantis LED stalas, ir skysto azoto migla, yra atvežama dviejų pasirodymą rengiančių VMG komandos narių.

Liofilizuotos uogos, valgomos samanos, aukso dulkės, sproginėjanti karamelė – šiame šou naudojami patys netikėčiausi ingredientai. O išskirtinius rankų darbo desertus galima rinktis iš kelių skonių: yuzu-pasiflorų ir yuzu-žemuogių.


Atšoktų vestuvių, gimtadienio švenčių ir kitokių renginių nebesuskaičiuojanti projektų vadovė pasakoja, kad labiausiai jai patinka kaskart išgirsti vis originalesnius klientų sumanymus: „Kad ir ko užsakovas pageidautų, tai mums niekada neatrodo neįmanoma. Atvirkščiai, norai mums tampa įdomiais iššūkiais, kuriuos smagu įveikti. Įveikus iššūkius smagu stebėti, kaip šou žiūrovai net tik aikčioja iš netikėtumo, bet kartais net ir nesupranta, kas gi čia iš tikrųjų vyksta, spėlioja, kuo viskas galėtų baigtis. Ar gali būti kas geriau? Esame rengę pasirodymą net 2500 žmonių miniai ir „Desertų šou" skraidinę net į Malaiziją!".


 

Jeigu turite su „Desertų šou" susijusių klausimų, kreipkitės į projektų vadovę Rugilę, kuri mielai ir išsamiai jums viską papasakos. Rašykite el. paštu adresu rugile@vmgvilnius.lt arba skambinkite tel. nr.: +37064018845.Naujausi įrašai

bottom of page