top of page

Pirmasis Lietuvoje trumų festivalis – jau gegužę: ateikite, atraskite ir išragaukite!

Jau nuo gegužės 3 dienos prekybos ir pramogų centras „Vilnius Outlet“ vilniečius ir Vilniaus miesto svečius kvies atrasti kulinarinėmis legendomis apipintus trumus – labai vertingus grybus, vienus brangiausių pasaulyje delikatesų.


Alfas Ivanauskas_trumų festivalis
VMG nuotr.

Festivalio metu po vienu stogu rasite bene plačiausią Lietuvoje trumų pasiūlą: galėsite išsirinkti ir išbandyti įvairius patiekalus su jais namuose. O norintieji pasilepinti restoranų šefų trumais gardintais patiekalais, galės taip ir padaryti – restoranai savo meniu papildys specialiai festivaliui kurtais patiekalais su šiais grybais.


Trumų festivalis
VMG nuotr.

„Džiaugiuosi, kad ir Lietuvoje pagaliau vįvyks pirmasis trumų festivalis. Šių unikalių grybų sezonas prasideda nuo gegužės mėnesio – kaip tik todėl ir pasirinkome tokį laiką

Seniai norėjau suorganizuoti trumų festivalį, esu dėkingas, kad prie mano idėjos prisidėjo ir „Vilnius Outlet“. Čia vienoje vietoje yra daug skirtingų restoranų ir krautuvėlių, kuriuse bus galima ne tik paragauti, bet ir iš didelės pasiūlos išsirinkti išskirtinių produktų: pirmųjų, šiais metais surinktų, trumų, trumų druskos, aliejaus, makaronų, ryžių, pudros, traškučių, sūrių ar kitų unikalių skanėstų.

Kviečiu kalendoriuose raudonai apsibraukti finalinio renginio datą – birželio 3-iąją. Šią dieną

turėsite galimybę ne tik daugiau sužinoti apie trumus, išgirsti apie trumų medžioklę su šunimis, kurioje ir pats dalyvavau, todėl galėsiu papasakoti viską su visomis intriguojančiomis smulkmenomis. Taip pat supažindinsiu su skirtingų rūšių trumais, kviesiu dalyvauti jų degustacijose ir paskaitose apie juos.

Negalvokite, kad trumas yra tik prabangių patiekalų ingredientas – jį drąsiai galite naudoti ir savo mėgstamuose ar kasdieniuose patiekaluose ir taip paversti savo kasdienybę nekasdieniška“, – sako Alfas Ivanauskas.


trumų festivalis
VMG nuotr.

Trumų festivalis vyks nuo gegužės 3 iki birželio 6 dienos. Tai lengviausias būdas atrasti, išragauti, pasimėgauti trumais. Čia Jūsų lauks daug įvairių ir lietuvių mėgstamų patiekalų, kurių skoniai atgims naujai: dzūkiški didžkukuliai, paskaninti trumais, sušiai su trumų padažu, pica su trumais, chačiapuris adžariškai su trumų aliejumi, desertiniai paplotėliai su trumais, eklerai su trumų kremu ir net kapučinas su trumų milteliais. Ir, žinoma, daug įvairių produktų su trumais, kuriuos galėsite išbandyti patys ar dovanoti savo artimiesiems.


 

Meniu ir krautuvėlių produktus rasite čia:


 


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page