top of page

Nuo restoranų iki dvarų: 10 nuostabiausių Lietuvos vietų vestuvėms

Vasara – tai ne tik geri orai ar atostogos, bet ir vienos svarbiausių gyvenimo švenčių – vestuvių – sezonas. Tam, kad nepasimestumėte tarp daugybės vietų pasirinkimo, VMGonline.lt išskiria dešimt vietų, kuriose vestuvių šventė bus ne tik įspūdinga, bet ir tokia, kurią atsiminsite tikrai labai ilgai.

„Pirklių klubas“

Tai modernias naujoves ir tradicijas jungianti vieta, įsikūrusi pačiame Vilniaus centre prie Lukiškių aikštės. „Pirklių klubo“ pasididžiavimas – erdvi 300 kv. m trečiojo aukšto Merkurijaus salė. Joje gali tilpti net 250 svečių. Erdvę galima lengvai pritaikyti ir mažesniems susibūrimams.

„Pirklių klubo“ erdvė. Ingos Klimienės dekoras, Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.


Antroji erdvė – tai 112 kv. m autentiškais lipdiniais dekoruota kiek kuklesnė „Pirklių klubo“ salė. Joje būdavo žaidžiamas biliardas bei organizuojami posėdžiai, tad ir šių dienų salės paskirtis nekinta – erdvę patogu išnaudoti rengiant mažesniam dalyvių skaičiui skirtus posėdžius ar šventes.

Stalo dekoras šventėje „Pirklių klube“. Ingos Klimienės dekoras, Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.


Švenčiant vestuves vasarą, nesinori, kad nei jūs, nei jūsų svečiai turėtų kęsti karštį. Dėl šito jaudintis neverta – „Pirklių klube“ įdiegta pažangi kondicionavimo ir vėdinimo sistema. Be to, nors šventėms yra skirtos dvi erdvės, gerbiant privatumą, kad ir kurią salę pasirinksite, kitoje renginys nevyks.

Kaina: nuo 1500 iki 1700 Eur

Adresas: Gedimino pr. 35, Vilnius

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

„Pirklių klubo“ erdvė. Ingos Klimienės dekoras, Kristinos Sabaliauskaitės nuotr.


Viešbutis ir restoranas „Stikliai“

Legendinių „Stiklių“ komanda sukaupusi didžiulę patirtį. Čia lankosi ir šalies prezidentai, ir kiti garbūs svečiai. Šiame viešbutyje galite rinktis tarp daugybės erdvių pagal savo poreikius. Aptarsime kelias. Pirmoji – banketinė salė. Jauki ir prabangi, su klasikinio stiliaus baldais bei meno kūriniais. Čia ruošiamos mažos jaukios vestuvės, jubiliejinės šventės, krikštynos, talpina nuo 30 iki 70 žmonių.

„Stikliai“ nuotr.


Žiemos sodo erdvė – tai itin jauki ir prabangi erdvė mažai šventei. Žiemos sodas dekoruotas antikvariniais baldais, įvairiais augalais. Ši erdvė skirta 18 svečių.

„Stikliai“ nuotr.


Lietuvoje ir svetur restoranas „Stikliai“ garsėja puikiu maistu, aukšta aptarnavimo kultūra ir įspūdinga atmosfera. Jis yra uždarame sode po stiklo kupolu tarp visuomet žaliuojančių augalų ir žvakių šviesų. Romantiška!

Šventinės vakarienės susėsti gali 80 svečių, furšetui – iki 150.

Kaina: erdvių nuoma – nuo 1 500 Eur, vakarienės kaina – nuo 75 Eur

Adresas: Gaono g. 7, Vilnius

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

„Stikliai“ nuotr.


„Monte Pacis“

Svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ – keturių žvaigždučių viešbutis ir fine dining restoranas, teikiantis aukščiausios kokybės, originalias ir modernias paslaugas unikalioje vietoje – XVII a. pastatytame ir šiandien veikiančiame Pažaislio vienuolyne.

„Monte Pacis“ nuotr.


Nepamirštamai šventei sukurti „Monte Pacis“ siūlo kelias vidaus bei lauko erdves – šventišką ir šviesią Klaros Izabelės, iškilmingą ir solidžią, brandžiojo baroko stiliaus, puoštą freskomis Fundatorių salę, didelę ir erdvią Karietų aikštę ar romantišką ir unikalią beveik 100 metrų Liepų alėją.

„Lapės vestuvės“ nuotr.


„Monte Pacis“ restorano šefas Rokas Vasiliauskas kiekvienai šventei ruošia individualų meniu, atsižvelgdamas į pageidavimus bei sezoniškumą.

Pageidaujantiems privatumo, rekomenduoja užsisakyti visą svetingumo kompleksą kartu su 13 viešbučio kambarių – 2 Fundatorių apartamentais, 4 liukso klasės ir 7 standartiniais kambariais, kuriuose gali apsistoti beveik 50 svečių.

Kaina: sutartinė

Adresas: T. Masiulo g. 31, Kaunas

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

„Lapės vestuvės“ nuotr.„Sakmės“

Vilniuje esantis restoranas įsikūręs XVII a. architektūros erdvėse, kurias kadaise valdė didikų Sapiegų šeima. Vestuvėms bei kitoms šventėms siūlomos penkios erdvės. Pirmoji – šeimos restorano „Sakmės“ viduje yra 100 sėdimų vietų (arba 150 vietų stovint). Antroje erdvėje yra „Sakmės“ terasa su vaizdu į Sapiegų parką, joje – iki 70 sėdimų ar 90 stovimų vietų. Konferencijų centro viduje ir terasoje iki 200 sėdimų vietų. Gastro baro „Barkodas“ lauko virtuvė ir terasa turi iki 200 vietų.

G. Gedminaitės nuotr.


Virš 20 metų svetingumo versle dirbantis „Sakmės“ kolektyvas turi stiprią virtuvės komandą, sukaupusią tarptautinę patirtį.


Kaina: sutartinė

Adresas: Antakalnio g. 17, Vilnius

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

G. Gedminaitės nuotr.„Čiop Čiop Kaunas“

Šiuolaikiška vieta pačiame Kauno centre. Vienas šios vietos privalumų – didžiulė, žaliuojančių medžių apsupta terasa.

G&I nuotr.


Taip pat svarbu paminėti ir tai, jog „Čiop Čiop Kaunas“ siūlo ne tik šventės vietą, tačiau pasirūpina ir renginio organizavimu. Tai nekainuos papildomai!

Kaina: vakarienės – 40 Eur / asm. Paslaugų kaina (maistas, gėrimai, dekoro sprendimai, desertai, šventės planavimas, šventės vieta, aptarnavimas) – apie 100 Eur / asm.

Adresas: V. Putvinskio g. 50, Kaunas.

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

Sesė Saulė nuotr.Babtyno Žemaitkiemio dvaras

O galbūt vestuves visuomet svajojote švęsti dvare? Šiame dvare vestuvės švenčiamos rūmų salėje, vynuogyne arba kluone. Penkiuose dvaro pastatuose kvepia autentika.

Babtyno dvaro nuotr.


Ši vieta skirta tiems, kurie nori pasijausti tikrais dvarininkais. Šventės metu jums ir jūsų svečiams bus pristatomos senovinės mašinos, o su senutėliu kolekciniu „Mersedez Benz“ galėsite vykti ir į santuokų rūmus.

Kaina: viso dvaro nuoma kainuoja nuo 1000 Eur, su nakvyne – nuo 1500 Eur, vaišės svečiams – 45 Eur / asm.

Adresas: Žemaitkiemio g. 10, Babtų sen., Kaunas

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

„Babtyno“ dvaro nuotr.


„The Gallery“

Restoranas įsikūręs sostinėje, dešiniajame Neries krante esančioje Nacionalinėje dailės galerijoje. Tai vieta, kurioje sustoja laikas ir prabyla maistas. Dėmesingas aptarnavimas ir privatumas garantuotas.

„The Gallery“ nuotr.


Taip pat su muzika, nevaržydami savęs galėsite šėlti iki paryčių, nes šioje erdvėje nėra jokių garso apribojimų. „The Gallery“ taip pat suteiks dekoravimo ir maitinimo paslaugas.

Vasaros sezonu čia gali susirinkti iki 200 svečių.

Kaina: sutartinė

Adresas: Konstitucijos pr. 22, Vilnius

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

„The Gallery“ nuotr.Viešbutis „Daugirdas“

Būnant „Daugirdo“ terasoje prieš jus atsivers vaizdas į Kauno senamiesčio bažnyčių stogus. Pagal jūsų norus ir finansus su profesionalų pagalba bus atrinktas patiekalų meniu, kurie gali varijuoti nuo lietuviškų iki europietiškų.

„Daugirdas“ nuotr.


Keturių žvaigždučių viešbutyje vykstančioje šventėje gali būti apie 50 svečių.

Kaina: sutartinė

Adresas: T. Daugirdo g. 4, Kaunas

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.


„Daugirdas“ nuotr.


Paliekio dvaras

Šakių rajone esantį dvarą gaubia augančių šimtamečių pušų ošimas. Tai vieta švęsti tiems, kurie pavargo nuo miesto šurmulio. Kadangi veiklą dvaras pradėjo neseniai, dvaro patalpos yra naujos ir šiuolaikiškos.

Paliekio dvaro nuotr.


Dvaro aplinka tvarkinga, be to, galiniame kieme – didelis parkas, kuriame galėsite pasidaryti vestuvinę fotosesiją. Paliekio dvaro erdvė skirta apie 170 žmonių, o antrame dvaro aukšte yra kambariai nakvynei.

Kaina: nuoma – 500 Eur + standartinio paketo paslaugų kaina (su nakvyne) nuo 80 iki 120 Eur / asm.

Adresas: Birželio 23-osios g., Lekėčiai, Šakių raj.

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

Nerijus Januska nuotr.Taujėnų dvaras

Istorinis Taujėnų dvaras minimas jau nuo XVIII a. pabaigos. Svarbiausią savo gyvenimo šventę galite sutikti istorinėse Taujėnų dvaro erdvėse, kurios pritaikytos jaunųjų poreikiams – galite išsirinkti iš skirtingo dydžio ir interjero salių.

Kemel Photography nuotr.


Didžioji dvaro salė skirta net iki 400 svečių. Civilinę santuoką galima įteisinti dvaro parke esančioje rotondoje.

Kaina: sutartinė, priklauso nuo jaunųjų poreikių

Adresas: Mechanizatorių g. 41, Taujėnai, Ukmergės r.

Jų „Facebook“ paskyra ČIA.

Kęstučio Fedirkos nuotr.


Kai šventės vieta jau aiški, yra dar vienas labai svarbus dalykas, kuriuo pasirūpinti tiesiog privalu. Ir tai yra tortas! „Virtuvės mitų griovėjai“ (VMG) vietoj įprasto keliaukščio siūlo rinktis kai ką įdomiau… Desertų šou galima pavadinti reginiu ar spektakliu, nes jis vyksta visiškoje tamsoje, skambant specialiai šiam pasirodymui sukurtai muzikai. Iš šventės užsakovų yra prašoma pasirūpinti vos keliais pagrindiniais dalykais: tamsa, muzikine aparatūra muzikai paleisti ir lėkštelėmis bei įrankiais, iš kurių bus valgomas desertas. Visa kita, įskaitant paslaptingąjį šviečiantį LED stalą ir skysto azoto miglą, yra atvežama dviejų pasirodymą rengiančių VMG komandos narių.Liofilizuotos uogos, valgomos samanos, aukso dulkės, alyvuogių dribsniai, sproginėjanti karamelė – šou yra naudojami patys netikėčiausi ingredientai. O desertus galima rinktis iš kelių skonių: mangų-pasiflorų, mangų-aviečių, citrinų-kriaušių. Jau susiviliojote?

Jeigu turite su desertų šou susijusių klausimų, nedvejodami kreipkitės į projektų vadovę Rugilę, kuri mielai ir išsamiai jums viską papasakos el. paštu rugile@vmgvilnius.lt arba tel. Nr.: +37064018845

Plačiau apie VMG desertų šou skaitykite ČIA.


#ČiopČiop #stikliai #vestuviųtop #vestuviųplanavimas #ViešbutisDaugirdas #desertųšou #vestuviųšventė #Paliekiodvaras #dvarai #RelaisampChâteauxStikliaiHotel #vestuviųorganizavimas #MontePacis #Taujėnųdvaras #Pirkliųklubas #vietosvestuvėms #TOP #vestuvės #Sakmės #BabtynoŽemaitkiemiodvaras #TheGalllery #restoranaivestuvėms

Naujausi įrašai

bottom of page