top of page

Norite gerai jaustis? Suvalgykite jogurto kasdien (5 receptai nuo pusryčių iki vakarienės)

Norite gerai jaustis? Pasirūpinkite, kad gerai būtų jūsų žarnynui ir visai virškinimo sistemai. Tai labai svarbu dar ir dėl to, kad gerai funkcionuojantis žarnynas prisideda saugant stiprų imunitetą ir.... prie laimės jausmo generavimo.

Šio generatoriaus „kuras“ – gerosios bakterijos, probiotikai, kurių gausu rauginto pieno produktuose.


receptai ir patiekalai su jogurtu_Alfo receptai
VMG nuotr.

Kauno kolegijos Technologijų fakulteto Maisto technologijos katedros kartu su Lietuvos Sporto universiteto, Biologijos ir reabilitacijos katedros tyrėjų ir pieno perdirbimo įmone AB „Žemaitijos pienas“ 2021-aisiais atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 21 moteris (45-55 metų amžiaus). Tiriamosios šešias savaites kasdien, 30 minučių prieš pusryčius, valgė po 250 gramų natūralaus ekologiško jogurto „Dobilas“. Tyrimui pasibaigus ir analizuojant atskirus atvejus paaiškėjo, kad kone pusei visų tiriamųjų užfiksuotas tendencingas kraujo lipidų frakcijos rodiklių (pavyzdžiui, vienas jų – cholesterolio kiekis) sumažėjimas, t. y., teigiamas poveikis kraujo lipidų profiliui.


5 patiekalų su jogurtu receptai: nuo pusryčių iki vakarienės. 

Rinkitės palankų sveikatai, draugišką gamtai, natūralų ir ekologišką produktą.


Kaip žinoti, kad produktas tikrai ekologiškas?

  1. Jis pagamintas tik iš sertifikuotų ekologiškų sudedamųjų dalių ir darant minimalų poveikį aplinkai.

  2. Ekologinės gamybos tikslas – ne tik gaminti saugų ir kokybišką produktą žmogui, bet ir saugoti aplinką, dirvožemio derlingumą, taupiai naudoti išteklius.

  3. Perdirbimo metu siekiama išsaugoti produktų ir sudedamųjų dalių maistinę vertę ir kokybę.

  4. Pakavimui naudojamos tik žmogui ir aplinkai nekenkiančios medžiagos.

  5. Ekologiškų produktų gamyba yra griežtai reguliuojama pagal Ekologinio žemės ūkio taisyklių reikalavimus, taigi gamybos procese draudžiama naudoti sintetinius maisto priedus.

  6. Ekologiškuose produktuose nėra GMO. Ekologiškų produktų standartai draudžia juos naudoti šių produktų gamybai, net gyvuliams duodamuose pašaruose jų negali būti.

  7. Visi ES pagaminti ekologiški produktai yra žymimi specialiu ženklu (žaliu lapu), kuris garantuoja, jog produktas atitinka visus prieš tai paminėtus reikalavimus.

DOBILO linijos produkcijai pienas surenkamas tik iš sertifikuotų Lietuvos ekologinių ūkių ir atitinka visas ekologiškam produktui keliamas sąlygas.


 


 

תגובות


Naujausi įrašai

bottom of page