top of page

Margučių reidas: kaip nudažė žvaigždės?


Margučiai sudaužyti, suridenti, išrinkti gražiausieji, stipriausieji, žodžiu, šių metų nugalėtojai. Liko nuotraukos telefonuose, feisbukuose ir instagramuose.

Ką veikti dabar? VMGonline.lt komanda padarė reidą ir pasmalsavo, kokie vėjai ir mados siautė šiųmečių margučių podiumuose.


Žurnalistė, TV laidų vedėja Rūta Mikelkevčiūtė pačių auginamų ančių kiaušinius šiemet dažė natūraliai apsuko žolelėmis, įvyniojo į marlės gabalėlį ir laikė natūraliame raudonųjų kopūstų nuovire.Idėjų generatorius Alfas Ivanauskas nebūtų Alfas, jeigu ilgo proceso nesutrumpintų iki maksimumo šiemet kiaušinius jis margino specialiais markeriais, kuriais vieną kiaušinį galima nudažyti vos per vieną minutę. Daugiau dėmesio šiemet skyrė ne margučių gausai, o įdomiam ir tausiam stalo dekorui, kurį vėliau galima suvalgyti!
Jauniausio Lietuvoje virtuvės šefo Roko Galvono kompozicija su senoviniu būdu margintais kiaušiniais. Kai yra tiek laisvo laiko, galima ir su vašku pažaisti", pakomentavo Rokas.
O čia būsimos virtuvės šefės Estelos Stumbraitės šedevrai: Per šias Velykas nusprendėme būti žaismingi, tad iš margučių sukūrėme vaisių ir daržoviu asorti. Kiaušinius dažėme įvairių spalvų dažais, o vėliau iš popieriaus iškirpome ir imitavome vaisių ir daržovių lapelius, bei išraižėme ornamentus".
Dailininkės, knygų iliustratorės Ievos Babilaitės margučiai panašesni į lėlių teatro personažus:Menininkė, TV laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė savo kūrinius ne tik nufotografavo, bet ir sukūrė atvirutę:Paprastas, bet jaukus ir šiltas Prancūzijoje gyvenančios erdvinių knygų iliustratorės Elenos Selenos margutis:
Margučiais mirguliuoja ir žinomų žmonių instagramai. Juk šiemet net nenuilstantys keliautojai liko namuose ir turėjo progą prisiminti tradicines arba išbandyti naujas technikas.

Pasmalsaukime:


Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė sukūrė net kelias margučių kolekcijas:


Jaukūs kompozitoriaus, dainininko Lino Adomaičio šeimos ritualai:


Aktorė Ineta Stasiulytė irgi puoselėja tradicinius metodus:


Atlikėja Ingrida Martinkėnaitė namuose sukūrė jaukų velykinį Rojų:


Rašytojos ir keliautojos Akvilės Kavaliauskaitės marga kompozicija:


Nenuilstantis keliauninkas žurnalistas Orijus Gasanovas irgi namuose!


Ali ir Patricijos Gadžijevų šeimos atvirutė:


Liucinos Rimgailės kūryba: tuno tartaras ir svogūnų lukštuose maudyti kiaušiniai.


Su Šv. Velykomis!


Asmeninių archyvų nuotr.

Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page