Kūrybai virtuvėje įkvepia švara!

Jeigu paklaustumėte kūrėjų, kas jiems padeda kažką sukurti – knygos skyrių, naują receptą, haiku ar naują kremo plakimo techniką, visų atsakymas būtų kažkuo panašus: įkvėpimas ateina iš savitos kūrybinės netvarkos, idėjų chaoso, bet tuo pat metu tam reikia preciziškos tvarkos, švaros, disciplinos ir netgi taisyklių.


Alfas Ivanauskas_belaidis siurblys_elektrolux
VMG nuotraukos

Nuo tvarkos iki audros

Atkreipkite dėmesį (pasigūglinkite, pažiūrėkite jutūbėje), kaip atrodo garsiausių virtuvės šefų virtuvės. Prieš prasidedant kulinariniams eksperimentams, po kurių viskas, žinoma, atrodo lyg po audros, jų virtuvės yra panašios į operacines: preciziška švara, sisteminga tvarka ir intuityvus patogumas: „viskas po ranka“.

Skonių alchemija ir stebuklai vyksta ant labai racionalaus, praktiško pamato. Pabirę žirniai, klampios padažo balutės, mylimų augintinių plaukeliai, iš vaikų kišenių byrantis smėlis ir kiti gyvenimo nuotykiai neturėtų gadinti kūrybinio polėkio. Tačiau gyvas gyvenimas namuose yra neišvengiamas, todėl reikėtų pasitikti jį „viskam pasiruošus“. Geri peiliai, virtuvės kombainas, patikima orkaitė, nesvylanti keptuvė ar galingas, daugiafunkcis dulkių siurblys padeda ne tik pasitikti iššūkius, bet ir jų išvengti.


Alfas Ivanauskas_belaidis siurblys_elektrolux

Patogumas ir universalumas

Tai tos savybės, kurios turi aukščiausią reitingą virtuvėje. Vienas daiktas su daugybe skirtingų funkcijų taupo ir vietą, ir laiką. Naujausias belaidis daugiafunkcis „Electrolux“ dulkių siurblys mylintiesiems savo virtuvę ir mėgstantiesiems gaminti yra tokia pat būtinybė kaip galingas virtuvės kombainas.

Pirma, sukiojantis virtuvėje turbūt niekas taip neerzina, kaip visur besimaišantys prietaisų laidai! Tai gana svarbi priežastis, kodėl belaidis siurblys, vienu įkrovimu galintis išsiurbti visus namus, yra neatšaukiamas sprendimas.

Antra, virtuvė pilna skirtingų paviršių ir skirtingų nešvarumų, todėl svarbu, kad vienas prietaisas gebėtų rūpintis skirtingomis namų dangomis: ir kietomis grindimis, ir keraminėmis ar akmens masės plytelėmis, ir kilimu; ir įprastomis namų dulkėmis, ir smulkiais pabirusiais produktais, be to, pasiektų sunkiau pasiekiamas vietas. 800 serijos belaidis „Electrolux“ dulkių siurblys turi kelis lengvai keičiamus antgalius skirtingiems paviršiams valyti, pavyzdžiui, antgalis „PowerPro mop“ su besisukančiomis pagalvėlėmis-šluostėmis efektyviai pašalina skysčius ir įsisenėjusius nešvarumus, o rankinę dalį galima nuimti vienu rankos judesiu – net ir laikant kitoje keptuvę, ir išvalyti sunkiau pasiekiamas vietas.

Trečia, kūrybiškai sukantis virtuvėje vargu ar norisi sukti galvą, kokiu režimu siurbti/valyti vienokius nešvarumus, o kokiu – kitokius. Kai gaminate, gaminkite – o nešvarumais pasirūpins pats „Electrolux“ siurblys, turintis automatinį režimą, kuris pats pritaiko siurbimo galią prie grindų tipo, kad valymas butų kuo efektyvesnis.


Alfas Ivanauskas_belaidis siurblys_elektrolux

Nepriekaištingai

Jautresnius namų gyventojus dulkės gali alergizuoti. Dulkėti bei trupinių pilni namai neatrodo jaukiai, todėl geras siurblys yra kiekvienų namų the must.

Belaidžio, daugiafunkcio, skirtingus poreikius atliepiančio „Electrolux“ dulkių siurblio greitaeigis variklis užtikrina 6 kartus didesnę siurbimo galią, nei jo pirmtako, be to, turi 5 etapų filtravimo sistemą, kurios dėka pašalinama iki 99,99 % 0,3–10 µm dydžio mikrodulkių dalelių, žiedadulkių bei alergenų.

Tiesa, verta paminėti, kad buitiniai dulkių siurbliai nedraugauja su miltais, jų konsistencija pernelyg klampi, tad lengvai užkemša net ir našiausią filtrą.


 

Drąsiai imkitės kūrybos virtuvėje. Net jeigu smagiai prasisukus ji atrodys lyg po audros, būkite ramūs – juk turite pagalbininką!