top of page

Kalėdos ateina penktadienį: tūkstančiai Alfo dovanų Jums!

Šeštus metus skaniausius tekstus ir receptus ruošiantis portalas www.vmgonline.lt, kiekvieną penktadienio rytą į lojaliausių skaitytojų el.pašto dėžutes įmeta geros nuotaikos saldainį – estetišką ir skanų skaityti naujienlaiškį.


Alfas Ivanauskas, receptai

Naujienlaiškyje kartu su linkėjimais Jums siunčiame nuorodas į karščiausius straipsnius, įdomiausias žinutes, hitais tapusių patiekalų receptus. Nuo šio penktadienio kartu su naujienlaiškiu Jūs gausite DAR DAUGIAU:

Pirmieji pamatysite kitos savaitės receptus-hitus Pirmieji sužinosite, ką Alfas gamins ateinančios savaitės laidoje #Alfasvienasnamuose

Kiekvieną mėnesį vienas naujienlaiškio prenumeratorius laimės vakarienės kvietimą – Alfo rekomenduojamame Vilniaus restorane ✔ Kiekvieną mėnesį vienas prenumeratorius burtų keliu laimės 20eur vertės „Sugamour“ kuponą pasimėgauti geriausiais desertais mieste!

sugamour, dovana, Alfas Ivanauskas

Užsiprenumeruok naujienlaiškį jau šiandien ir penktadienį į pašto dėžutę įkris skani, praktiška ir įkvepianti dedikacija moliūgams – sužinosite, kaip marinuoti, kad moliūgo gabalėliai būtų neatsivalgomai traškūs, kaip virti sveikus moliūginius saldainius, o taip pat sriubas, padažus, kepti apkepus ir maišyti skaniausias salotas pasaulyje.


Portalo vmgonline.lt komanda su Alfu Ivanausku priešakyje kuria visą parą, septynias dienas per savaitę, dalinasi tik pačių išbandytais receptais, nes mūsų tikslas – kad gamindami patirtumėte sėkmę, malonumą ir džiaugsmą. Portalo savaitės meniu – nuo pusryčių penkioms darbo dienoms, tiesioginių kulinarinių laidų, iki gurmaniškų žinomų žmonių savaitgalio receptų. Skanūs dalykai nemokamai ir reguliariai. Kiekvieną savaitę – nauji gyvenimo skoniai ir malonumai. Daugiau nei 11000 originalių tekstų, daugiau nei 9000 išbandytų receptų ir nesuskaičiuojamos skanios vakarienės. Tai mūsų dovanos Tau. Spausk ČIA ir prisijunkIki skanaus!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page