top of page

Ir vyrai skalbia: 3 Alfo reikalavimai skalbimo mašinai

Alfas ne kartą yra sakęs, kad ilgus lyg romanai receptus su painiomis gaminimo instrukcijomis jis tiesiog praskipina, nes mėgsta gaminti tai, kas yra skanu, bet greita ir nesudėtingai pagaminama: viskas turi būti aišku ir pavykti iš pirmo karto. Todėl pagrindinis reikalavimas visiems be išimties pagalbininkams buityje – turi būti lengva jais naudotis.

vyrai irgi skalbia_vyrų reikalavimai skalbimo mašinai_AEG
Alfo Ivanausko nuotr.

Kaip du-kart-du

„Esu nepakantus visokioms painiavoms ir taisyklėms, kad jeigu nori daryti taip, tai tada turi padaryti šitaip, o jeigu anaip, tai tada daryk kitaip. Pavyzdžiui, jeigu skalbimui naudojate skystą skalbiklį, tai jį pilkite ten ir ten, bet jeigu naudojate skalbimo kapsules, jas įdėkite į būgną ir pan.“

Alfo naudojama „Electrolux“ 800 serijos skalbyklė „UltraCare“ turi unikalų stalčiuką „UniversalDose“, į kurį galima dėti/pilti skirtingo tipo ploviklius: ir miltelius, ir skystą skalbiklį, ir universalias kapsules, nes skirtingos priemonės stalčiuke turi savo vietą. Taigi, naudojantis šia skalbykle, kapsulių nereikia dėti į būgną, jos taip pat dedamos į joms skirtą vietą tame pačiame stalčiuke. Jame naudojamos specialios vandens srovės, kurios suminkština ir prakiurdo „viskas viename“ arba kitaip vadinamas „Pods®“ tipo kapsules: dėl šios priežasties jos aktyvinamos 60 proc. sparčiau nei įdėjus į skalbyklės būgną. Juk pažįstamas vaizdas, kai pamatai bejėgiškai užstrigusią kapsulę tarp stiklinių durelių ir gumos? Su „UniversalDose“ ši problema bus išspręsta.

Be to, šioje skalbyklėje integruota „SensiCare“ programa, kuri pati parenka optimaliausią skalbimo laiką, vandens, energijos ir skalbimo priemonės kiekį tausodama ir išteklius, ir laiką, ir audinius. Ir, žinoma, palikdama daugiau erdvės ir energijos kūrybai.

skalbimo mašina
Electrolux nuotr.

Geras greitis

Stalčiuko „UniversalDose“ ir programos „UltraWash“ dėka net ir labai trumpas skalbimas – iki 1 valandos, net ir gana šaltame vandenyje (iki 30 laipsnių) veiksmingai šalina dėmes, o tai reiškia, kad ši skalbyklė taupo laiką ir elektros energiją: kai reikia greitai, ji gali skalbti labai greitai.

„Greitis yra vienas svarbiausių veiksnių, ypač tada, kai visą dieną filmuojamos kulinarinės laidos, nes virdamas, maišydamas, plakdamas neretai apsitaškau, tad vieną laidą nufilmavus kitai, kuri bus filmuojama už valandos ar pusantros, jau reikia turėti švarius sausus marškinius, staltieses ir pan. Tokiose situacijose labai svarbu, kad dėmės kuo greičiau išnyktų“, – juokdamasis sako Alfas.


skalbimo mašina
Electrolux nuotr.

Mažiau blaškymosi

Lyginti skalbinius yra viena nemėgstamiausių visų laikų vyrų ir moterų veiklų namuose. Tad jeigu nenorite – nelyginkite, nesiblaškykite: daugiau laiko skirkite tam, kas įdomiau. 800 serijos „Electrolux“ skalbyklė „UltraCare“ taip pat turi įdiegtą garų sistemą „SteamCare“, kurios dėka iš būgno ištrauksite net 30 proc. mažiau suglamžytus skalbinius: skalbimo ciklo pabaigoje garais veikiamų skalbinių pluoštas įgauna daugiau laisvės, todėl audinys mažiau glamžosi.

„Labai mėgstu marškinius, bet jie reikalauja nemažai dėmesio, ypač, jeigu skalbiami susiglamžo. Garų programa yra išsigelbėjimas ir didelis džiaugsmas, nes išskalbus palyginti reikia vos vieną ar kitą vietelę. Man labai patinka „Išskalbk ir vilkis“ principas“, – atvirauja Alfas.


Skalbimo mašina
Electrolux nuotr.


Darykite tai, kas būtina. Jeigu nebūtina, pataupykite savo ir planetos energijos išteklius. Pavyzdžiui, neskalbkite, kai skalbti nebūtina. Taigi, jeigu megztukas yra švarus, tik kiek „nešviežias“, jį galima greitai „atšviežinti“ pasinaudojus skalbyklėje esančia garų programa. Todėl, pasak Alfo, renkantis pagalbininką buityje labai svarbu išsirinkti tokį, kuris tarnautų jums (o ne jūs jam) ir būtų lojalus jūsų požiūriui į gyvenimą.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page