Gurmaniškos Kalėdų dovanos, su kuriomis bus sunku išsiskirti

Kai šiandien ypač populiaru kalbėti apie nevykusias dovanas, mes VMG biure kalbame apie skaniausias kada nors gautas. Ir, beje, ne tik saldumynus, o aliejus ir išvaizdžius dievų nuridentus sūrius. Vienbalsiai nutarėme, kad valgomos dovanos yra tokios pat vertingos ir leidžiančios dar lengviau įsiteikti artimiems gurmanams. Ypač tada, kai dovanas galima užsisakyti tiesiog iš internetinės Assorti.lt parduotuvės ir nepatekti į kamščius.

Norintys daugiau informacijos apie produktą ir jo kainą, paspauskite ant patikusios dovanos paveikslėlio.

1. „Nobleza del Sur“ aliejai – riboto leidimo „Nobleza del Sur“ atkeliavo iš alyvuogių rojumi vadinamo Chaeno regiono Ispanijoje. Ir jeigu pasaulyje yra rojus, tris jo raktų komplektus turi trys šį alyvuogių aliejų spaudžiančios kartos. Puiki dovana aukščiausios kokybės aliejaus mėgėjams.


2. Išskirtinės kokybės itališkasis „Carletti“ aliejus – iki šių dienų šio alyvuogių aliejaus alyvuogės yra renkamos tik rankomis, spaudžiamos granitinėmis girnomis, o pats aliejus nefiltruojamas.


aliejus-assorti

3. „Maldon druska“ – minkšti, bet traškūs rūkytos jūros druskos kristalai išgaunami tradiciniu būdu, suteiks paslaptingai nuostabaus skonio kiekvienam kepsniui ar troškiniui.4. „Tartufi Jimmy“ triufeliai – išskirtiniai ir prabangūs itališki triufelių padažai ir užtepėlės. Tiks svajingiems rytams lovoje, kuriems suteiksite omleto skonį.5. „Kusmi“ arbatos rinkiniai – 1867 m. įkurtų arbatos namų ruošiami aukščiausios kokybės arbatos ir arbatų mišiniai, kuriuos įvertins kiekvienas gurmanas, mėgstantis popietes ir apmąstymus su arbatos puodeliu.

6. „Tartufo saldainiai“ – saldėsiai išrankiausiam gomuriui. Saldainiai su traškiais ir trapiais „amaretti“ sausainiais, intensyvios pistacijos, tradicinis pusryčių „cappuccino“ puodelis nė nepamanytumėte, kiek potyrių gali suteikti keli beginklio šokolado gramai.

7. „Dolfin šokoladai“ – išskirtinių skonių belgiški šokoladai su skrudintais migdolais, aštria masala, imbierinių sausainių gabaliukais, su levandų žiedais, mėtomis, apelsinų cukatomis, rožiniais pipirais, nuga ir medumi.