top of page

Dieta: naudinga sveikatai ar verslui? (laidos įrašas)

Atėjus pavasariui išaugusį žmonių antplūdį pajaučia ne tik sporto klubai. Prisimindami artėjančią vasarą žmonės pradeda galvoti, ką deda į burną, ar netgi imasi drastiškų priemonių – išvis atsisako maisto ar tam tikrų produktų. Pasauliniu mastu dietas išpopuliarina jų besilaikančios užsienio žvaigždės. Atkinso, Dukano, Pietų paplūdimio, Kembridžo ir kitos dietos – belieka pasirinkti, ko esate pasiryžę atsisakyti dėl dailesnių kūno linijų.

O ką apie tai mano mitybos specialistai? Kokios dietos leis pasiekti maksimalų rezultatą? Dietologijos klinikų ir kabinetų skaičius vis auga. Ar dietos iš tiesų yra toks sėkmingas verslas? Apie tai – laidoje „Skonio iššūkis“. Pavasariui pabundame iš žiemos miego ir pradedame ruoštis artėjančiam bikinio sezonui. Vienas pasiruošimo būdų – dietos, kurių pagalba galima pašalinti dar nuo Kalėdų, po riebių ir saldžių patiekalų maratono, užsilikusius riebalus. Kaip su tomis dietomis nepersistengti, kaip dietą pasirinkti sau, pagal savo poreikius ir savo gyvenimo būdą, patars mitybos specialistai.

Laidoje Alfas Ivanauskas ir Rima Aukštuolytė kalbėjosi su gydytoja dietologe Edita Gaveliene ir Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentu Eligijumi Valskiu.

„Žinių radijo“ eteryje susitinkame kiekvieną ketvirtadienį, 16:08 val.


Comentários


Naujausi įrašai

bottom of page