top of page

ALFO VILA dekoras: paprastas triukas, kad gėlės vazoje stovėtų tiesios, nevirstų į šoną

Gražiausios gėlių kompozijos yra tokios, kuriose gėlės laisvai „kvėpuoja”, nėra kimšte sukimštos į vazą. Tačiau tokių, kvėpuojančių puokščių bėda yra ta, kad daug laisvės turintys augalai, ypač, su ilgesniu kotu, dažnai virsta į šoną ir gadina sumanymą.


Laidoje ALFO VILA Alfas pasidalino paprastu triuku, kurio dėka net ir augalų negausios puokštės laikys „formą”, stovės stabiliai ir neišsiklaipys į skirtingas puses.


floristikos pagrindai_kaip komponuoti puokštę_gėlių puokštės kompozicija_Alfo patarimai_Dekoras_floristika_floristinė kempinė
Alfo Ivanausko nuotr.

JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI:


Triukui atlikti reikės reikės 50-100 cm gana tvirtos vielos, gali būti sena, naudota ir nebereikalinga – sandėliuke tokią tikrai rasite. Vielą tiesiog susukite į raizginį ir įdėkite į vazą. Įpilkite vandens (jo reikia mažiau nei iki pusės vazos) ir komponuokite gėles bei augalus. Į vielos tarpelius sukaišioti net ilgakočiai augalai stovės stabiliai ir nesiklaipys į šonus.


vazos triukas_ką daryti, kad gėlės vazoje gražiai stovėtų_floristikos pagrindai
Alfo Ivanausko nuot.

Šis triukas gelbsti ne tik kompoziciją, bet ir yra draugiškas aplinkai – nereikia naudoti floristinių kempinių ir kitų neorganinių gaminių.


Daugiau patarimų išgirsite laidoje ALFO VILA. Ją galite pažiūrėti čia.Sėkmės.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page