top of page

3 x 3.Nėra motyvacijos gyventi tvariau? 3 #instagram profiliai, kurie keičia požiūrį

Ai, nėra motyvacijos. Dažnai girdime tokį pasiteisinimą, o ir patys teisinamės, kai nesiryžtame pradėti gyventi kitaip: sportuoti, sveikiau valgyti, rūšiuoti, atsisakyti plastiko pakuočių ir pan. Bet pasaulis, ypač virtualus, pilnas įkvėpimo. Panaršykite instagrame, pajusite, kaip tai keičia!


tvarumo influenceriai instagrame, kurie įkvėpia
Unsplash.com nuotr.


3 tvarumo influenceriai, kurie mums padarė įspūdį:


Išpakuota. Grupelė entuziastų, kuriems rūpi ir kurie rašo bei kuria įkvepiančius vizualus ir apie vaistus jūrose, ir apie pakuočių likimą, ir apie naminius energijos vampyrus, ir apie pievas, ką jose skinti ir ko ne. Labai įdomus, ir ne tik verbaliai, bet ir vizualiai informatyvus profilis. Tikras įkvėpimas.

 

Žaliasis taškas. Ar jau pradėjai rūšiuoti? Nežinai, nuo ko pradėti, kas į kokį konteinerį turi keliauti Rūšiavimas atrodo nuobodus ir sudėtingas darbas? Šiame profilyje pavyzdžiai, priminimai, faktai, kurie pakeis požiūrį.

 

Klimato muziejus. Frazės klimato kaita, globalus atšilimas, ekologinė krizė gali nieko nereikšti ir atrodyti lyg tolimas kažkieno aidas, tačiau tik tol kol nepajuntme pokyčių patys. kartais atrodo. Mobilus Klimato muziejus turi keturias interaktyvias spalvingų jūrinių konteinerių viduje įrengtas patyrimines parodas apie didžiausius klimato iššūkius. Jie keliauja po Lietuvą ir padeda žmonėms patiems patirti, kaip ir kodėl keičiasi klimatas. Ką reikškia 50 laipsnių karštis, kuris mūsų laukia dėl klimato kaitos? Išbandykit.

Pabandykime tvariau.

Naujausi įrašai

bottom of page