Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą
Nauja Alfo Ivanausko knyga nemokamai. Alfas vienas gamtoje. Išragauti vasarą

Charizmatiškoji Dovilė Filmanavičiūtė: kiekviena SKONIO IŠŠŪKIO laida yra atradimas!

Nuo šiol Dovilę Filmanavičiūtę matysite dar viename naujame aplua! Jau šį sekmadienį startuosiančioje laidoje SKONIO IŠŠŪKIS ji dalinsis lengvais, kiekvienam įgyvendinamais receptais. O su kokiomis pagundomis ir iššūkiais ji nuolat susiduria savo virtuvėje? Apie tai sužinosite šiame interviu tik VMGonline.lt skaitytojams!Jūsų gyvenime ir taip nestinga iššūkių, kaip nusprendėte imtis dar vieno?

Pasiūlymas tapti laidos vedėja man buvo ne iššūkis, o tiesiog džiaugsmo uraganas. Nepatikėsite, bet sutikau ja tapti per milisekundę. Gaminti man labai patinka, o valgyti – dar labiau. O kur dar kameros, kai galiu dalintis savo patirtimis ir emocijomis. Tad ši laida yra visai tai apjungiantis nutikimas mano gyvenime.


Ko galime tikėtis šioje kulinarinėje laidoje?

SKONIO IŠŠŪKIS yra laida, kurią galėsite stebėti kiekvieną sekmadienį tik VMGonline.lt portale. Laidos pavadinimas sufleruoja, kad vos iš kelių ingredientų gaminsime patiekalus, kurie pribloškia savo skoniais. Jau nufilmavome 6 laidas ir, patikėkite manim, visi ruošti patiekalai yra super wow.


Tikiuos, kad įkvėpsiu naujiems eksperimentams virtuvėje, tad kviečiu po laidos dalintis savo kulinariniais atradimais tiek feisbuke, tiek instagrame.


Man pačiai buvo didelis atradimas, kad pakanka vos kelių baklažanų, svogūno, paprikos, lęšių ir iš jų pasigaminsite ne tik sveiką, lengvą, bet ir savo skoniu į Rytus nukeliančiu patiekalą. Toks ir yra laidos tikslas, kad visi patiekalai stebintų skoniu ir būtų itin lengvai pagaminami. Juk tai ir yra tikrasis iššūkis kiekvienam gaminančiam!