top of page

Stalo teatras pagal Alfą: raudona tinka Kalėdoms!

Spalva padeda sukurti jausmą, perteikti mintį, idėją ir net sustiprinti pojūtį, pavyzdžiui, skonio. Tai ypač svarbu dekoruojant namus ir ypač vaišių stalą.

Raudona yra įprasta, tradicinė, mėgstama, charakteringa Kalėdų šventės spalva. Net išbandę kitas dažnai nejučia grįžtame prie raudonos, kuri simbolizuoja džiaugsmą, jausmingumą, grožį meilę. yra laikoma dievų ir karalių spalva.


Alfas Ivanauskas dalinasi patarimais, kurių dėka raudoną spalvą atrasite iš naujo, suteiksite jai kitokį, dar įdomesnį charakterį.


„iittala“ kolekcijoje – didelis pasirinkimas įvairiausių raudonos spalvos atspalvių indų bei aksesuarų: ryški raudona, spanguolių raudona, rausva ir pan. Dekoruokite stalą „iittala“ vazomis, vienos tebūnie skaidrios, bespalvės kitos – raudono stiklo. Derinkite jas tarpusavyje.Tieskite raudoną staltiesę. Raudonos spalvos indai prie jos labai derės.


Rinkitės raudonos spalvos gėles, pavyzdžiui, amarilius, šakeles su raudonomis uogomis. Gražu, kai vazos jų pilnos, juntama gausa: galite primerkti tiek, kiek telpa. Tačiau labai elegantiška, kai gražioje vazoje eksponuojamas ir vienas žiedas ar viena šakelė.


Dekoratyvumo, ekspresijos stalui suteikia dekoruotos stiklinės. Jeigu norisi mažiau savito charakterio, bet daugiau elegancijos, rinkitės klasikines, skaidraus stiklo nedekoruotas stiklines.


Gražų kontrastą aistringai raudonai sukuria „šaltos" sidabrinės žvakidės, kuriose gražiai žiūrėsis arba labai labai ryški raudona, arba bordo spalvos aukšta žvakė. Jeigu valgote kalėdinius pietus, žvakides palikčiau tik kaip dekoro elementą, tačiau kalėdinės vakarienės metu į jas įstatyčiau žvakes ir išjungčiau šviesą.


Kad stalo dekoracijos, gėlių kompozicija nebūtų tarsi pati sau, svečiai sau, o indai irgi patys sau, viską apjunkite. Kaip? Keletą uogų, žiedlapių ar smulkesnių kėnio šakelių tiesiog pabarstykite ant stalo tarp indų. Paprastas triukas sukuria subtilią ir organišką kompozicinę vienovę.


Jeigu indai raštuoti, gali kilti pagunda nusipirkti tokio paties rašto servetėles. Bet pagalvokite, ar tik nebus visko per daug? Raštuotas servetėles derinkite prie vienos spalvos indų, o raštuotus indus papildykite vienspalvėmis, kurios nekonkuruotų su indais.


Kiekvienas „iittala“ indas gali atlikti net kelis skirtingus vaidmenis. Pavyzdžiui, iš dailios stiklinės galite gerti vandenį, joje galite patiekti karštą vyną, porcijuotą baltą mišrainę arba ledus. Esu už tai, kad namuose kiekvienas daiktas turėtų bent tris ar keturis vaidmenis. Kaip ir kiekvienas iš mūsų!


Kasmet „iittala“ kolekcijoje būna naujų kalėdinių dekoracijų, kurios ne tik praturtina stalą, bet ir yra puiki, elegantiška bei ypatinga dovana svečiui. Dėžutę su dovanėlėmis galite padėti ant lėkštutės – ji papildys dekorą, žadins smalsumą ir taps staigmena svečiui. Dekoratyvų obuoliuką (kolekcijoje yra įvairių spalvų) galite padėti tiesiog prie svečio lėkštės ant servetėlės – ir puoš, ir džiugins.Dekoruokite namus su įkvėpimu. Negailėkite laiko puoštis! 

Atraskite „iittala“ gaminius „iittala“ salonuose PC Ozas Vilniuje ir PLC Mega Kaune bei Ginalasinterjeras.lt

Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page