Pajūrio miško jausmas – ant Jūsų stalo. Alfo patarimai, kaip susikurti jaukią vasaros šventę

Vasarą nestinga didelių progų susėsti prie vaišių stalo, o kartais norisi susėsti net be progos – tiesiog šventiškesnių pietų ar vakarienės, nes vasara, nes pasiilgote, nes tiesiog jaukus šiltas vakaras... Juk švęsti gyvenimą progų net nereikia!


Kad ir kokią gyvenimo progą švęstumėte – Jonines, žolines, vardynas ar jubiliejų, Alfas Ivanauskas kviečia susikurti gaivią, žalią, pajūriu vasarą alsuojančią salelę ant vaišių stalo. Jums padės pati gamta ir „iittala".


Kaip dekoruoti vasaros švenčių stalą, Alfo patarimai, iittala,

Eidami pasivaikščioti po pievas, miškus, išsiilgtą pajūrį įkvėpkite gaivaus oro ir leiskite gamtai įkvėpti jus kūrybai. Parsineškite namo vėjo nulaužtą šakelę, jūros nugludintą akmenį, saują įkaitusio smėlio, sudžiūvusią samaną ir pan. Gamta kvepiančios augalų kompozicijos turi ypatingą galią sukurti tinkamą nuotaiką, sužadinti prisiminimus ir... ,be jokios abejonės, gerą apetitą.

Vasaros vaišių stalui labai tinka įvairiausiu gintaro, lino, miško ir lauko augalų žalumos atspalviai.


Kaip dekoruoti vasaros švenčių stalą, Alfo patarimai, iittala,

„iittala" gelsvi ir samanų spalvos indai tobulai dera su vasaros augalija, jų spalvų ir atspalvių kompozicija kuria šilumos ir jaukumo įspūdį, primena Nidos jausmą, įkaitusių kopų kvapą ir lengvą pajūrio brizą. Leiskite savo svečiams pasijusti užliejamiems tos aksominės vasaros vakaro šilumos.

Saulės ir vėjo nugairintas ar jūrų marių išskalautas šakeles galite pamerkti į vazą šalia kitų augalų arba tiesiog padėti ant stalo.


Kaip dekoruoti vasaros švenčių stalą, Alfo patarimai, iittala,

Nebijokite keisti daiktų paskirties, pažiūrėkite kūrybiškai, leiskite jiems būti daugiafunkciams. Tai ir žaisminga, ir tvaru – tiesiog pažvelkite į daiktą iš kito kampo.

Pavyzdžiui, žvakidės žiemą „tarnauja" žvakėms, o vasarą jas pripildykite pajūrio smėlio, smulkių akmenukų, įdėkite saulės kaitros išdžiovintą kankorėžį. Įprastą staltiesę pakeiskite jaukiu pledu – šis triukas dar labiau sustiprins atostogų ir jaukaus vasaros vakaro įspūdį. Birių produktų indelis puikiai tiks augalams ir gėlėms merkti.


Kaip dekoruoti vasaros švenčių stalą, Alfo patarimai, iittala,