top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: nuo burgerių dėlionės iki šaltos kavos desertų

Vasara ritasi į antrąją pusę, karštis diktuoja savas dienos režimo ir mitybos taisykles ir tai yra nuostabu: prikaupkime atminties saugyklose saulės ir karščio tiek, kad to pojūčio užtektų kuo ilgiau, kai ištiks ilgi, lietingi ir gūdūs rudens vakarai.

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

skaitomiausių savaitės straipsnių ir receptų TOP5, Alfas Ivanauskas


Šios savaitės laidoje #Alfasvienasnamuose karaliavo miško karalaitės voveraitės. Alfas gamino ypač aromatingą pagardą, kuris gali tapti sriubos ar padažo salotoms pagrindu. Visus rekordus mušė brusketa su voveraitėmis ir buratos sūriu, o taip pat sočios ir traškios voveraičių salotos. Dar nepabandėte? Pabandykite! (naujų idėjų bus pirmadienį, 19.3o per Delfi)

brusketa su voveraitėmis, Alfo Ivanausko receptas

Nuotykiams, žygiams, kelionėms dar liko visa pusė vasaros, todėl Gydytoja dietologė Barbora Jarašūnė pakvietė pakalbėti apie tai, ką valgome žygiuose ar ilsėdamiesi gamtoje, bei pateikia keletą gerų idėjų, jas rasite čia.

maistas iškyloje, patarimai, dietologė

Šią savaitę skelbėme burgerių savaite ir Alfas Ivanauskas pasidalino savo burgerių taisyklėmis, kurias leido... imti ir laužyti. Tiesa, yra kelios pačios svarbiausios, kurių palinkėjo laikytis:

1. Burgeris turi būti tokio dydžio, kad būtų patogu jį suimti ir atsikąsti. 2. Bandelę paskrudinkite. 3. Naudokite du skirtingus padažus.

Daugiau rekomendacijų, kaip dėlioti burgerio dėlionę, rasite čia.

mėsainis, Alfo Ivanausko receptas

Jeigu ko norėjosi šią nerealiai karštą savaitę, tai ledų ir šaltos kavos, o geriausia visko viename. Ir nors vienas tyrimas neva atskleidė, kad šaltus kavos gėrimus renkasi žmonės, turintys gerą vaizduotę ir drąsūs išbandyti naujus dalykus, bet vasara yra tas metas, kai šaltam kavos desertui neatsispiria niekas! 5 receptai, kurie atgaivins ir įkvėps naujiems iššūkiams, yra čia.

šalta kava, Alfo Ivanausko receptas

Savaitės populiariausiųjų apžvalgą šįkart užbaigsime populiariausia savaitės citata:


Iki skanaus!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page