top of page

Skaitomiausiųjų TOP5: naminiai ledai, uogos ir cukinijos

Įsibėgėjęs uogų ir startuojantis cukinijų sezonas praneša apie prasidėjusį trečiąjį vasaros trečdalį. Ši dalis yra labai gera, alsuojanti tikru poilsiu, atvėsinta lietaus ir kvepianti šviežiais gamtos šedevrais. Mėgaukitės, nes niekas kitas už jus to nepadarys.

Ką labiausiai skaitėte šią savaitę?

populiariausi vmgonline receptai

Minkšti ledai .yra geriausias vasaros desertas. Įvairių skonių naminių ledų galima pasigaminti namuose ir tai visai nesudėtinga. Geriausius #vmgonline naminių ledų receptus rasite čia.

naminiai ledai, Alfo Ivanausko receptas

Cukinija – nepretenzinga daržovė, nes puikiai sutaria su kitomis daržovėmis, taip pat paukštiena, grietinėle ar kokoso pienu. Trumpai tariant, ji prisitaiko prie įvairiausių receptų, kurių dėka gimsta tobulo skonio patiekalai. Keletą dėmesio vertų receptų rasite čia.

sūriu užkeptos cukinijos, Alfo Ivanausko receptas

Ar pritariate, kad ledus ir visus desertus su ledais skaniausia valgyti ne per karščius, o tada, kai oras kiek atvėsta? Kaip tik tada atsiskleidžia ir yra pastebimas ypatingas ledų skonis, ne tik šaldantis efektas. Išbandykite ledais pagardintų desertų receptus. Juos rasite čia.

ledų tortas su zefyrais, Alfo Ivanausko receptas

Rubrika #Alfošuo sulaukia įvairiausių reakcijų ir įvairiausias emocijas išreiškiančių jaustukų. Tačiau faktas kaip blynas: jeigu jūsų augintinis yra jūsų šeimos narys, jis vertas, kad bent retsykiais palepintumėte jį savo su meile ruoštu naminiu maistu. Visus laidos receptus rasite visada čia

naminis maistas šunims, Alfo Ivanausko receptas

Jeigu jau esate išbandę daugybę patiekalų su cukinija, be norisi kažko naujo, būtinai pagaminkite cukinijų ir sūrio karpačą pagal Alfo receptą. Pagardintą žemuogėmis!

cukinijų karpačas, Alfo Ivanausko receptas

Iki skanaus!

תגובות


Naujausi įrašai

bottom of page