top of page

Restorano vakarienė karantino metu – tiesiai į jūsų namus!

Daug laiko praleidžiant namuose gan greit galima pajusti, kad pamažu imame… aptingti. Jei jūs dar nesusidūrėte su šia problema – sveikiname. Bet jeigu visgi jaučiate, kad visas virtuvės asortimentas kraustosi ant sofos – atradome alternatyvą! Tai – pop-up restoranai. Į namus sulauksite patiekalo–paruoštuko, tuomet belieka pašauti jį į orkaitę (ar nebūtinai), išsitraukti staltiesę ir voulia – ypatingo vakaro scenarijus!


Užsienyje ši paslauga išplito vos tik prasidėjus karantinui, tad netruko atsirasti ir Lietuvoje. Apžvelgėme keletą vietų, kurios tuo užsiima, o jei norėtumėte papildyti šį sąrašą – visuomet laukiame Jūsų pastebėjimų komentaruose!

VMGonline
Kerniaus Pauliukonio nuotrauka

„Sweet Root“ restoranas

Pasak restorano atstovų, idėja labai paprasta – norisi, kad, būdami namuose, mes nepamirštume ilgesnės ir ramesnės vakarienės grožio. Kad tai netaptų tiesiog greitas pavalgymas žiūrint televizorių ar naršant internete.

Šis restoranas jau gerus 5 metus siekia pristabdyti svečius nuo lėkimo, kad jie iš naujo atrastų ilgos vakarienės bei pokalbio prie stalo žavesį. Tad net ir dabartinės situacijos kontekste jie stengiasi išlikti ištikimi savo restorano vertybėms ir į lėkštes dėti emocijomis pagardintus bei metų laikų kaitos įkvėptus patiekalus.

VMGonline
Kerniaus Pauliukonio nuotrauka

Tik šį kartą jie bus svečiai žmonių namuose. Viskas paruošta taip, kad vakarienės pasigaminimas būtų nesudėtingas ir įveikiamas įvairiose virtuvėse. Belieka įsipilti taurę patinkančio gėrimo ir mėgautis restorano žaidimu namuose.


Tuo pačiu tai yra restorano noras bei pastanga priminti sau ir kitiems, kad turime būti kartu bei nepasiduoti. Net, o gal ypatingai, šiais neramiais laikais nepamiršti skirti dėmesio mažiems ritualams prie vakarienės stalo, artėjančio pavasario skoniams lėkštėje bei atradimo džiaugsmui.


„Sweet Root“ DECONSTRUCTED startavo jau šį trečiadienį. Daugiau apie tai sužinosite jų feisbuko puslapyje.


Kitos vietos


Tokią paslaugą siūlo ir „Drama Burger“. Jie ruošia šviežių burgerių rinkinius, skirtus grilinti, kuriuos supakuoja išsinešimui į dėžutes. Belieka tik pasikepti ir susitepti. Puikus užsiėmimas savaitgaliui!

Taip pat tokio tipo vakarienes galima susimodeliuoti ir „Spoon to the moon“ pagalba. Ši įmonė visuomet ruošdavo užkandžius, maistą renginiams, šventėms, tačiau karantino metu pradėjo tiekti patiekalų paruoštukus.


Anot įmonės atstovų, šią paslaugą planavo pristatyti kiek vėliau, bet susidariusi situacija paskatino viską atlikti greičiau ir naujieną pristatyti būtent šiuo periodu. Užkandžių rinkinius jie pristatė dar 2019 m. rudenį, o dabar pats metas originaliems sprendimams.


Karštieji rinkiniai-paruoštukai dar tik 5gauna pagreitį, bet jau tampa populiarūs. Lėtai kepta Pekino antis ar vištiena, meksikietiškas ar klasikinis mėsainis. Taip pat kiaulienos sprandinė gabale, Velingtono kepsnys. Saugiai, bekontakčiu būdu pristatomas patiekalas-paruoštukas ir sutaupytas laikas garantuotas. Artimoje ateityje „Spoon to the moon“ turės ir vegetariškų opcijų, tad jie tikisi, kad klientai įvertins naujienas ir galės būti sėkmingais šefais namuose.


Atsiliepimai patvirtina, kad tai fantastiškas sprendimas tiems, kas nori restorano tiesiog namuose. Klientas tampa šefu ruošdamas sukomplektuotą maistą. Tai ne tik malonus procesas, bet ir garantija, kad viskas pavyks. Skamba kaip tikrai gardaus vakaro scenarijus, tiesa?


Dar daugiau įdomybių Jūsų laukia naujausiame VERDU ir KEPU numeryje, kurį galite įsigyti prekybos vietose!

Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page