top of page

Reikia atsigerti!

Nors rekomendacija gerti pakankamai skysčių sezono neturi, visgi prasidėjus karščiausiam metų laikui tampa ypač aktuali. O kai suplanuojame skysčių vartoti daugiau, iškart kyla klausimas, kokių?Iš krano – nenatūralus

Nemažai žmonių nustemba, kad taip mėgstamos sultys dietologų laikomos ne gėrimu, o atskiru patiekalu, nes yra gana kaloringos. Saldūs vaisvandeniai, įvairiausios arbatos ir kompotai taip pat labiau yra desertinis gėrimas ir, kadangi savo sudėtyje turi didelį kiekį cukraus, dažnai nėra naudingi ir dar labiau skatina troškulį, todėl geriausias įprotis – gerti vandenį.

Kasdieniam vartojimui, atsigaivinimui ir organizmo skysčių balanso palaikymui tinka ir kokybiškas vandentiekio vanduo, tačiau klysta manantieji, kad jis yra natūralus: kad vandentiekio vanduo būtų tinkamas gerti, jis yra apdorojamas, išvalomas, nugeležinamas ir dezinfekuojamas, taip gali būti sumažinti tam tikrų svarbių mikroelementų kiekiai.


Unikalus, nepakeistas, natūralus

O kai norisi kažko išties natūralaus, puikus pasirinkimas – vienintelis Lietuvoje vidutinės mineralizacijos natūralus mineralinis vanduo Tichė® iš 689 metrų gylyje esančio šaltinio. Tichė® šaltinis slypi po 35 žemės sluoksniais, taigi, yra apsaugotas nuo bet kokios atmosferinės, radiacinės ar kitokios taršos. Tichė® „paduodamas“ maistui skirtais nerūdijančio plieno vamzdžiais be sąlyčio su oru, aplinka ir toks, kokį sukūrė gamta - be jokio papildomo apdorojimo, niekaip nepakeistas, neskiestas, nemineralizuotas, supilstomas tiesiai į butelius.


Kiek norisi

Organizmui reikalingų mineralų galime gauti su maistu, taip pat vartodami papildus, tačiau tiesa ta, kad geriausiai žmogaus organizmas įsisavina mineralus jonų pavidalu ištirpusius vandenyje. Tai dar viena priežastis, kodėl gaivintis ir papildyti organizmą skysčiais pravartu gerianti tam tinkamą mineralinį vandenį.

Turbūt esate girdėję, kad su mineraliniu vandeniu reikia atsargiai: jo negalima padauginti. Šis įspėjimas tinka didelės mineralizacijos vandenims, tuo tarpu Tichė® yra natūralus vidutinės mineralizacijos vanduo, kuriame mineralų koncentracija yra 500–1500 mg/l ir jį galima vartoti neribotą kiekį ir jo neperdozuosi. Tichė® tinka ir aktyviai sportuojantiems, ir vyresnio amžiaus žmonėms, ir vaikams.

Tichė® sudėtyje daugiau nei 10 skirtingų natūraliai ištirpusių mineralų. Tai ypač retos sudėties, pačios gamtos idealiai subalansuotas natūralus mineralinis vanduo, kuris tinka ne tik atsigaivinti, bet ir aprūpinti žmogaus organizmą reikalingiausiomis mineralinėmis medžiagomis – kalciu, magniu, sulfatais, fluoru, bromu, natriu, ličiu ir kt.


Daugiau šarmo!

Geros sveikatos sąlyga yra rūgščių ir šarmų balanso palaikymas organizme. Nuolat vartojant rūgščius produktus, žmogaus organizmas rūgštėja, sutrinka rūgščių ir šarmų balansas. Rūgštingumas yra matuojamas pH rodikliu, kurio reikšmė svyruoja nuo 0 iki 14. Kuo reikšmė mažesnė, tuo rūgštingumas didesnis, kuo didesnė – tuo šarmingumas didesnis. Neutralus pH būna tada, kai jo reikšmė lygi 7. Sveiko žmogaus kraujo pH yra 7.35 – 7.45. Kraujui rūgštėjant, kraujas tirštėja, kyla spaudimas. Nuolatinis kūno rūgštingumas lemia svorio augimą, raumenų ir sąnarių skausmus, osteoporozę, onkologines ligas. Rūgštingumui mažinti reikalingus šarminius mineralus organizmas gali gauti tik su maistu arba išgeriamais skysčiais. Natūralus mineralinis vanduo Tichė® yra natūraliai šarminis. Jo pH rodiklis yra 7.6-8. Sveiko žmogaus kraujo pH ir Tichė® vandens pH panašumas yra dar viena unikali mineralinio vandens Tichė® savybė.


Saulė + mineralinis

Gauti pakankamą kiekį kalcio geriant Tichė® šiuo metu, vasarą, yra itin palanku. Kodėl? Pasirodo, šis mineralas yra tiesiog „priklausomas“ nuo vitamino D. Norėdami, kad mūsų organizmas kuo sėkmingiau įsisavintų kalcį, kartu turime gauti ir pakankamą vitamino D kiekį. Paprasčiausias būdas – gaivintis Tichė® ir mėgautis saulės „voniomis“. Užteks vos 20 minučių pasivaikščioti šviečiant saulei.


Gaivios vasaros!


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page