top of page

Penktadienio šūvis: baras „Trinity“

Buvusio vienuolyno patalpose įsikūręs baras „Trinity“, apgaubtas XVII amžiaus arkomis, rodos, įpareigoja elgtis prabangiai. Tačiau baro vadovas Algis sako, kad, pridėdami tam tikras interjero detales, jie stengiasi sukurti jaukią ir paprastą baro nuotaiką, kuri pritraukia kiekvieną.

IMG__37

Baras įsikūręs buvusio vienuolyno patalpose. Iš šio baro galima nukeliauti į Vilniaus požemius. (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Kokie žmonės šiame bare lankosi?

Labai įvairūs – nuo jaunimo iki vyresnio amžiaus žmonių. Ši aplinka ir vieta šalia Kotrynos bažnyčios pritraukia svetinga atmosfera ir, žinoma, skaniais gėrimais. Kokius gėrimus čia ruošiate? Daugiausiai kokteilius. Alaus turime poros rūšių, buteliukuose. Kokteiliai yra mūsų barmenų arkliukas, beje, net neturime bare meniu.

IMG__7

Bare sukombinuota XVII a. autentika ir šiuolaikiškumas – dvelkia eklektika. (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Kol kas tik vieną barą Vilniuje lankiau, kuris taip pat neturi meniu. Kodėl taip nusprendėte?

Taip išėjo, kad keitėme senąjį meniu ir, kol tai vyko, pradėjome dirbti be meniu. Galiausiai pamatėme, kad taip dirbti yra netgi geriau. Prieini prie kliento, pasikalbi su juo, paklausi, ko norėtų, kokia jo nuotaika, ir tada gamini individualų kokteilį. Aišku, būna ir taip, kad žmogus nori tiesiog brendžio su kola, tada ir kalbėtis nebereikia. Arba atsiranda tokių, kurie prašo meniu, nes kitaip tiesiog negali. Tada ištraukiame lapą su kokteiliais ir jų kainomis.

IMG__50

VMGonline rekomenduoja paragauti! Vanilinės putos kokteilis su rozmarinu ir šotu. Kaina 7 Eur. (Linos Jakubauskaitės nuotr.)


Vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.


Comments


Naujausi įrašai

bottom of page