top of page

Pavasarinės IITTALA naujienos: pa(si)dovanok džiaugsmą!

Kiekvieną sezoną kultinio suomių ženklo IITTALA gerbėjai sulaukia malonių naujienų. Kartu su pavasariu į salonus atkeliauja nauji kūriniai – indai bei interjero akcentai – naujos jų formos, spalvos ir, žinoma, naujas TOIKKA paukštelis (ypač didelis džiaugsmas jų kolekcionieriams!)Šiemet IITTALA minės dizainerio Alvar Aalto 125 metų jubiliejų ir ta proga išleis naujas vazas iš originalios Alvar Aalto kolekcijos. Savo laiku ši Alvar kolekcija, kurios kiekvienas kūrinys yra išpūstas burna ir formuotas rankomis, atrodė revoliucingai ir netrukus tapo skandinaviško dizaino ikona.

Naujas vazos dydis yra mažesnis nei originalus, todėl labai tinka vienai gėlei, dekoratyvaus augalo stiebui ar nedidukei puokštei pamerkti. Skaidrus stiklas leidžia subtiliai atsiskleisti gėlių spalvoms. Gera dovana kiekvieniems namams.


Alvar Aalto vazas rasite čia. 

Į IITTALA asortimentą grįžta ir originaliojo Oiva Toikka nostalgiška stiklo kolekcija “Tundra”. Raštas kolekcijai buvo sukurtas dar 1970-aisiais, įkvėpimo šaltinis – atšiauri ir laukinė tundra. Subtiliais intriguojančiais raštais puošti stiklo indai yra idealūs užkandžiams, desertams tiekti. „Tundra“ kolekcija yra graži dovana dizainu besidominties draugams (ir sau)


Oiva Toikka kolekciją rasite čia 

2023-ųjų metų Toikka Birds kolekcijos paukštis – Blue Charadrius – reprezentuoja šiųmetes IITTALA spalvas – ultramarino mėlyną ir šiltą vario rudą.

Beje, metų spalvos – jau minėta ultramarino mėlyna, vario ruda ir šilto atspalvio oranžinė dominuos ir Kastehelmi, Kartio, Aino Aalto, Valkea, taip pat Oiva Toikka kolekcijose.


Naują Toikka Birds kolekcijos paukštį pamatyti ir įsigyti galite čia.

Ultramarino mėlynos spalvos gaminiai iš įvairių kolekcijų rasite čia

 

Naujas puodelio raštas. Smagi naujiena puodelių kolekcionieriams ir arbatos mėgėjams – puodelis, dekoruotas nauju, twig, raštu. Iliustratyvios šakelės – dizainerio Oiva Toikka piešinys. 0,3 l talpos puodelis tinka karštiems gėrimams, kaip kava ir arbata, gerti.


Puodelį įsigyti galite čia. 

Naujienos Oiva Toikka kolekcijose


„Helle“ yra spalvingas Oiva Toikka sukurtas raštas. Dizainerio meilė spalvoms ir humoro jausmas yra Helle (suomiškai – karštis) – tai raštų serija, suteikianti džiaugsmo kasdienybei. Dabar jau galima įsigyti žemiškos rudos ir mėlynos spalvos rašto daiktų. Naujas harmoningas ir natūralus spalvų derinys tinka su lino, vintažinės mėlynos ir vintažinės rudos spalvos indais.

„Helle“ puodelis yra graži dovana pats vienas arba kartu su kitais „Helle“ linijos gaminiais bei kitais Oiva Toikka puodeliais.


Nauju raštu puoštų dalykų galite įsigyti čia
„Frutta" – tai dar vienas Oiva Toikka raštas, kuriame žaismingai dera vynuogės, kriaušės, obuoliai. Iki šiol „Frutta" puošė tik indus, tačiau šiemet kolekciją papildė ir jaukūs tekstilės gaminiai – rankšluosčiai, pledai, pagalvėlių užvalkalai. Jaukus malonumas!


Frutta" rašto tekstilės galite įsigyti čia. 

Jeigu ieškote dovanos – kad ir kokia proga – užsukite į IITTALA. Visada išsirinksite, maloniai nustebsite ir maloniai nustebinsite. IITTALA parduotuvės PC „Ozas“ Vilniuje ir PLC „Mega“ Kaune. Interneto svetainė: Ginalasinterjeras.lt


 

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page