top of page

PASIMATUOK GERIAUSIĄ LOVĄ PASAULYJE

Prieš daugiau nei 150 metų pradėtos kurti lovos vis dar daromos rankomis ir leidžia pasijausti tikru karaliumi. Ne veltui šiose lovose miega Švedijos karališkoji šeima ir Holivudo žvaigždės.

„Noriu, kad pasaulis taptų geresne vieta gyventi, tad suteikiu žmonėms galimybę tiesiog kokybiškai išsimiegoti“, – savo misiją išsako Janas Ryde‘as, „Hästens“, seniausio Švedijos miegamojo baldų gamintojo, savininkas. Jis – jau penktosios savininkų ir vadovų kartos „Hästens“ atstovas.

Jūsų įmonės gaminamose lovose miega Švedijos karališkoji šeima, jas renkasi tokios Holivudo įžymybės kaip Arnoldas Schwarzeneggeris, Angelina Jolie. Kaip pavyko pasiekti tokį pripažinimą ir įvertinimą?

Švedijos mokslininkai nustatė, kad išsimiegoję žmonės – gražesni. Ne paslaptis, kad 19 iš 20 Holivudo žvaigždžių miega „Hästens“ lovose. Pabandykite nusifotografuoti, kai esate gerai išsimiegoję, ir paskelbkite nuotrauką interneto pažinčių portale. Lažinuosi, sulauksite didesnės sėkmės nei iki tol! Gerai išsimiegoję žmonės būna geresnės nuotaikos, stiprėja jų imuninė sistema, padidėja darbingumas, todėl galima lengviau pasiekti savo tikslų ir įgyvendinti svajones.

Jan Ryde 2014

Janas Ryde‘as, „Hästens“ savininkas.


Išduokite paslaptį: ko reikia, norint pagaminti geriausią pasaulyje lovą?

Aukščiausios kokybės medžiagų ir geriausių savo amato meistrų. Visos „Hästens“ lovos gaminamos rankomis, naudojame tik aukščiausios kokybės natūralias medžiagas – pušies medieną, arklių ašutus, vilną, medvilnę. Pavyzdžiui, arklių ašutų pernai pirkome iš Čilės, o vilnos – iš Naujosios Zelandijos, mat pernai būtent minėtose šalyse šios medžiagos buvo aukščiausios kokybės. Per metus pagaminame 10 000 lovų. Visa gamyba vyksta tik Švedijoje. Įmonei vadovauja viena šeima, be to, ir gamybos skyriuje dirba darbuotojų šeimos. Kai kurių šeimų atstovai keičiasi iš kartos į kartą.

Žmonės vis daugiau dėmesio skiria sveikam gyvenimo būdui, o ar kinta požiūris į miegą?

Miegodami praleidžiame net trečdalį gyvenimo, todėl tik gerai pailsėję patogioje lovoje pajausime gyvenimo kokybės pokytį. Kai pradėjau dirbti, dauguma baldus rinkosi pagal jų dizainą. Buvo svarbi išvaizda, bet beveik niekam nerūpėjo, kad čiužinys pagamintas iš sintetinių medžiagų – porolono, latekso… Dėl sintetinių medžiagų žmogus sukaista ir atsibunda. Kai naktį nuolatos nubundame po kelis kartus, ryte nesijaučiame gerai pailsėję. Paskutinį kartą naktį lovoje gulėjau užsimerkęs. Tuo metu man visai nerūpėjo, kokios spalvos ar formos lova, svarbiausia, kad man joje gulėti buvo patogu. Džiugu, kad šiandien žmonės vis labiau kreipia dėmesį į ekologiją ir renkasi natūralias medžiagas.

Hastens_0054-2B_S

„Hästens“ lovos gaminamos rankomis


Kaip išsirinkti kokybišką lovą?

Geras miegas – kaip kokybiškas maistas. Visų pirma, mes įvertiname, kaip patiekalas atrodo vizualiai. Jei jis mums pasirodo patrauklus, paragaujame. Jei skonis priimtinas, jį suvalgome ir tikriausiai užsisakysime kitą kartą, užsukę į tą restoraną. Taip ir su „Hästens“ lovomis. Mūsų skiriamasis ženklas – skandinaviškas dizainas, tad tikrąją kokybiško miego prabangą reikia ne bandyti įžvelgti, o tiesiog prigulti ir pajausti.

„Hästens“ lovas galima atpažinti iš tolo pagal languotą audinį. Kuo jis ypatingas?

Savo languotąjį „Hästens“ audinį esame užpatentavę. Dėl specialaus siūlelių išdėstymo šis audinys yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Mano tėvas norėjo sukurti modernią ir nesenstančią lovą, tačiau 1987 m. languotas audinys visuomenės nesužavėjo, nes baldas atrodė kitaip nei visi. Tėvas siekė, kad žmonės susidomėtų vidumi, kur slypi visa lovos komforto esmė, o ne blizgia išore. Jis jautė, ko tuo metu trūko. Šiandien šis audinys jau yra tapęs klasika.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page