top of page

Kur blynauti? 11 gardžių blynų vietų mieste

Užgavėnės yra blynų kepimo, ragavimo ir atsivalgymo metas. Jeigu norėtumėte išsikepti namuose, turime tikrai gardžių pasiūlymų:


Orkaitėje kepti blynai

Lietiniai blyneliai, kokių dar neragavote

Kepti purūs varškėčiai

Kokosinių ledų vafliai-širdelės


Tačiau jeigu kepti neturėsite laiko ar noro, rekomenduojame kelias vietas mieste, kur galite užsukti pasimėgauti blynais, vafliais ir kitais valgomais miltiniais (ir nebūtinai) stebuklais.


lietiniai blynai_receptas
VMG nuotr.


Grand Hotel Kempinski Vilnius

Vieni geriausių vėlyvųjų pusryčių mieste ir tobulai purūs blyneliai. 

Holl&pancakes

Tai, ką daro ši komanda, miestiečiai vadina mažais blynų stebuklais. Jie kepa olandiškus saldžius ir nesaldžius blynelius, taip pat vadinamuosius poffertjes, kurie turi būti greitai ir labai tiksliai vartomi specialiu pincetu. 

La Crepe

Dangiškų blynelių restoranas paruošė visą Užgavėnių blynų kolekciją. Nuo saldžių iki sūrių, nuo amerikietiškų iki lietinių, nuo varškės blynelių iki bulvinių. Tiesiog būtina užsukti. 

Pirmas blynas

Socialinis blynų restoranas turi blynų (ir ne tik blynų) ne tik per Užgavėnes. Nuo veganiškų iki desertinių. 

Miesto laboratorija

Blynai nėra šios įdomios ir labai jaukios vietos specializacija, tačiau per Užgavėnes jie žada turėti mielinių blynų su braškėmis, su užkeptų obuolių padažu su cinamonu, su minkšto sūrio kremu ir lašiša, su spirgučių padažu. Aplankykite. 

Leleko

Jeigu norite pasilepinti ne tik miltiniais, bet ir kitokiais blynais, užsukite į ukrainietišos virtuvės restoraną, kuriame pasimėgausite jau legenda tapusiais puriausiais, traškiausiais bulviniais blynais mieste!
 

Moss

Pusryčių restoranas turi savo klasiką – purius varškėtukus su rikota. Juk varškėtukai yra blynų pusbroliai, tiesa? Verti nuodėmės. 

Kingwinn

Dar vieni nuodėgingai skanių vaflių su pagardais namai.


 

Holy Donut

Ne tik spurgos! Užgavėnių šventei komamda ruošiasi rimtai: blynų žada daug, sočių ir skanių. Užsukite pusryčių, pietų arba blynų vakarienės. 

Skanių ir sočių Užgavėnių!


Naujausi įrašai

bottom of page