top of page

Kumbijos ritmu prasideda „Open Kitchen Vilnius“ (+fotogalerija)

Štai ir jis, „Open Kitchen“, kuris mums reiškia, kad kiekvienas vasaros penktadienis dabar bus praleistas Užupyje įsikūrusiame Tymo turguje! Jau ketvirtą kartą į Vilnių sugrįžtanti tradicija tapusi iniciatyva žada dar daugiau išskirtinės pasaulio virtuvės patiekalų, kurie šį vakarą gomuriu slys besiklausant kumbijos ritmų. Norinčius pasimėgauti maistu gryname ore šiemet čia pasitiks 28 skirtingi Europos, Azijos ir Amerikos virtuvių maisto vagonėliai.


OPEN KITCHEN sumazinta0

Sezoną pasitinka su muzika iš Pietų Amerikos

Šio sezono atidarymo renginiui „Open Kitchen Vilnius“ idėjos autoriai paruošė išskirtinę programą – visą dieną, nuo 11 val. ryto, šurmuliuosiantis maisto turgus lankytojus vakare kvies ir pasilinksminti. Nuo 17 val. turguje skambės didžėjų Tomas boo ir DJ Souldatov muzikos selekcija. Vėliau, apie 19 val., gyvo garso pasirodymą čia surengs tikros Pietų Amerikos karštinės – kumbijos atlikėjai „Parranda Polar“.


OPEN KITCHEN sumazinta1

Kumbija – tai abejingų nepaliksiantis muzikos stilius, kurį atliks trys lietuviai: Adomas, Jonas ir Vytautas. Adomas pirmasis užsikrėtė šia muzika keliaudamas ir gyvendamas Peru. Ten jis susipažino su Vytautu, su kuriuo vėliau, pakvietę dar vieną draugą Joną, įkūrė grupę „Parranda Polar“. Dabar trijulė keliauja po Lietuvą ir kitas šalis su armonika, gitara bei mušamaisiais. Šį kartą atlikėjai reziduos analogų neturinčioje maisto šventėje „Open Kitchen Vilnius“.


OPEN KITCHEN sumazinta3

Visą dieną vyksiančio renginio metu vilniečiai bus kviečiami mėgautis grynu oru ir paragauti patiekalų iš savaip unikalių, restoranų ir maisto vagonėlių. Renginyje rasite: „Dešrainis24.lt“, „Vijokliai beer garden“, „Bebro blyninė“, „ThePlovas“, „Poffertjes – olandiški blyneliai“,„Waffle LAB“, „Sweet Morello“, „PASTA PASTA“, „Karvė ir viščiukas“, „Trikampis pub“, „Alkanas briedis“, „Piestro“ ir gausybę kitų maisto vagonėlių.


OPEN KITCHEN sumazinta5

Patiekalų kainos nuo 2,5 Eur iki 8 Eur.

„Open Kitchen Vilnius“ vyks įprastoje vietoje – Aukštaičių/ Maironio g., Tymo turguje. Išalkę gero maisto, nuotykių ir muzikos, susitinka kiekvieną penktadienį nuo 11:30 val. iki 22:00 val.

Daugiau akimirkų iš „Open Kitchen Vilnius“ – nuotraukų galerijoje.

#tymoturgus #startas #užupis #maistofurgonėliai #ketvirtassezonas #foodtruck #openkitchen #penktadienis #vilnius

Naujausi įrašai

bottom of page