top of page

„Keulė Rūkė“ pabaiga? Restoranas nedirba, sumažėjo darbuotojų

Provokacijomis garsėjantys „Keulė Rūkė“ pastarosiomis dienomis tylūs – nurodytomis darbo valandomis Vilniuje Pylimo gatvėje esantis restoranas nedirba. Vos per kelias dienas ženkliai sumažėjo ir restoranų tinklą valdančios įmonės „Kiaulių valdovai“ darbuotojų skaičius – iš 25 liko 6. Iš viso įmonė valdo 4 restoranus – tris Vilniuje ir vieną Kaune.

Trečiadienį VMGonline.lt užfiksavo, kad Vilniaus Pylimo gatvėje įsikūręs restoranas 12 valandą buvo uždarytas, nors šią dieną jo darbo valandos yra nuo 11:30 iki 20 valandos. Kaip rašo Delfi.lt, restoranas nedirbo ir antradienio pavakarę.

Trečiadienį Pylimo gatvėje įsikūręs restoranas nedirba. VMGonline.lt nuotr.


VMGonline.lt trečiadienį bandė prisiskambinti ir į likusius tris restoranus. Vilniaus Titnago gatvėje niekas neatsiliepė, paskambinus nurodytu Verkių gatvėje įsikūrusio restorano telefono numeriu, sujungimas buvo negalimas, o Kauno Pramonės gatvės restorano telefonas buvo išjungtas.

Kaip 15min.lt pasakojo vienas restoranų akcininkų Rokas Medonis, restoranų veikla sustabdyta akcininkų daugumos sprendimu. Jo teigimu, įmonę bus bandoma parduoti, o jei to padaryti nepavyks, bus keliama bankroto byla.

Registrų centro duomenimis, įmonėje yra penki akcininkai: Rokas Medonis, Dominykas Čečkauskas, Ervinas Baubinas, Martynas Balaišis ir Rolandas Čečkauskas.

Trečiadienį VMGonline.lt pavyko susisiekti su vienu iš akcininkų Dominyku Čečkausku, tačiau jis patikino, kad apie vykstančius pokyčius nėra informuotas. „Aš nelabai turiu ką pasakyti, nes aš toje veikloje apie pusę metų nedalyvauju, o kažkokių oficialių raštų, dokumentų iš pačios įmonės nesu gavęs“. Vienas iš akcininkų teigia, kad nedalyvavo ir sprendžiant dėl įmonės pardavimo ar galimo bankroto.

D. Čečkauskas paaiškino, kad iš įmonės veiklos pasitraukė dėl išsiskyrusių požiūrių. „Kadangi įmonėje yra 5 akcininkai ir dauguma sprendžia tuos dalykus, pasilikau mažumoje ir būtent dėl to nebedalyvauju“.

תגובות


Naujausi įrašai

bottom of page