top of page

Karolina Toleikytė: šaltibarščių ekspertė, kuri ryžosi ypatingam iššūkiui

Viena garsiausių Lietuvoje manekenių Karolina Toleikytė šią vasarą radikaliai pakeitė savo mitybos įpročius. Nuo šiol neišvysite jos valgančios lašišos suktinukų ar ant grilio keptų dešrelių. Neišvysite ir su kavos puodeliu rankose. Kaip jai sekasi laikytis sveiko iššūkio ir kokias nuodėmes mergina daro slaptoje spurginėje, skaitykite interviu.


šaltibarščiai

Ką dažniausiai valgai vasarą? Šaltibarščiai yra mano šiltojo sezono topas. Kur benueičiau, renkuosi juos. Draugai sako, kad manęs negalima vestis į prabangius restoranus, nes ir ten atėjusi prašau šaltibarščių. Esu išbandžiusi begalę šios sriubos versijų ir įsitikinau, kad skaniausi – patys paprasčiausi. Su daug daug agurko, kiaušiniu ir šaukštu grietinės. O tie visi su pagerinimais, čiobrelių aliejukais ir panašiai nelabai patinka. Būna didelis nusivylimas, jei prie šaltibarščių atneša virtuvėje kelias dienas pastovėjusias bulves. Mėgstu tik šviežiai keptas.

Pagrindinės tavo maisto nuodėmės? Man patinka skrendant lėktuvu žiūrėti filmus, klausytis muzikos ir valgyti tą nesveiką, nelabai skanų maistą, kurį siūlo stiuardesės (juokiasi). Tiesiog tokia tradicija. Dar labai mėgstu Benedikto kiaušinius. Ir blynus. Ir sausainius. Nuodėmių sąrašas ilgas.


blynai-lietiniai

Kokio patiekalo tau neįsiūlytų ir už pinigus? Kepenėlėms, pieniškoms dešrelėms ir vėdarams sakau NE. Nei estetiškai atrodo, nei skanu. Ir nemėgstu aštraus maisto. Kai kažkada atostogavau Brazilijoje, valgiau tik vaisius, nes visa kita buvo arba per riebu, arba per aštru.

Dabar siaučia vegetarizmo ir net veganizmo mados. Ar jomis neužsikrėtei? Šią vasarą radikaliai pakeičiau racioną. Nebevalgau nei mėsos, nei žuvies. Bet ne dėl mados, o dėl smagumo. Susilažinau su draugais, kad taip elgsiuosi kelis mėnesius, ir kol kas su iššūkiu puikiai susitvarkau. Taip darome visi ir laukiame, kol kažkuris pirmas palūš. Ir, žinok, niekas nenori pasiduoti, o man dar ir figūra puikiai susitvarkė. Smagu!

Ar yra pakelės kavinė, kurioje sustoja ir valgo net manekenės? Yra!!! Automagistralėje Vilnius–Klaipėda 181 kilometre yra kavinė-viešbutis „ISADA“. Ten masiškai stoja žmonės ir perka spurgas. Iš tiesų, tokių skanių spurgų, kaip ten, niekur nevalgiau. Ten nuodėmių vieta: kas tų spurgų paragauja, verkia iš laimės.


varskes spurgos

Ar tiesa, kad modeliai nevalgo po šešių vakaro? Modeliai kaip tik daugiausia valgo vakare, nes dieną turi kitų reikalų. Aš, pavyzdžiui, pusryčių beveik nevalgau. O vakarienės niekada nepraleidžiu.

Kas tau suteikia energijos? Lengvas maistas. Kuo mažiau apkrauni organizmą sunkiai virškinamais patiekalais, tuo jis jaučiasi dėkingesnis. Beje, energijos man suteikia ir tai, kad nebegeriu kavos. Visiems rekomenduoju atsisakyti šio įpročio. Nei mums tos kavos reikia, nei ką.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page