Kaip išsirinkti geriausią maisto smulkintuvą?

Mėgstate trintas sriubas, glotnučius ir kitus dalykus? Tuomes žinote, ką reiškia geras maisto smulintuvas. O jeigu tokio dar neturite, dalinamės patarimais, apie ką verta pagalvoti prieš įsigijant.


Kokie Jūsų poreikiai?

T. y. ką ketinate smulkinti ir gaminti? Yra smulkintuvų, skirtų kokteiliams, yra universalių. Yra su stikliniu indu arba su plastikiniu. Yra mažesnių ir didesnių. Pigesnių ir brangesnių. Pirmiausia reikės paruošti „namų darbus".Galingumas. Kokio jums reikia?

Pirmiausia atsakykite į klausimą, kam naudosite smulkintuvą: tik kokteiliams trinti, o gal ruošite įvairesnius, sveikesnius patiekalus ir užkandžius? Tai svarbu, nes ne visi smulkintuvai yra vienodo galingumo ir, pavyzdžiui, mažiau galingas ne visada greitai ir kokybiškai paruoš šaldytų uogų ar vaisių kokteilį: teks palaukti kelias minutes, kad vaisiai ar uogos atšiltų.

Jeigu neturite didelių lūkesčių, bet turite laiko laukti, rekomenduojame rinktis 500 vatų galingumo smulkintuvą.

Bet jeigu patinka trintų vaisių ar daržovių kokteiliai ir visada manėte, kad kavinėse ir restoranuose gaminami yra skanesni nei pagaminti namuose, tai jų paslaptis yra galingesnis plaktuvas.


 

Įdomus faktas: didžiausias pasaulyje kokteilių tinklas „Boost Juice Bar“, veikiantis ir Estijoje, naudoja tik BLENDTEC smulkintuvus.


 Tūris. Kiek yra kokteilių mėgėjų?

Pagalvokite ir apie tai, kokį kiekį trintų kokteilių paprastai ruošite. Jeigu tik sau ar dviem žmonėms, rinkitės smulkintuvą su mažesnio tūrio indu. Jeigu visi jūsų šeimos nariai mėgsta vaisių ir daržovių kokteilius, rinkitės su didesniu indu, antraip kokteilius gali tekti plakti kelis kartus iš eilės.Funkcijos. Kokteilinis ar universalus?

Smulkintuvas gali būti puikus pagalbininkas gaminant ne tik kokteilius. Geras smulkintuvas gali pakeisti daugybę virtuvinių prietaisų ir net virtuvinį kombainą. Pavyzdžiui, su BLENDTEC galima pasigaminti šviežių sulčių, paruošti blynų ar lietinių tešlą, vos per tris minutes paruošti karštą trintą sriubą, susiplakti skanų kokteilį, pasigaminti įvairių padažų ir užtepėlių, ledų, žemės riešutų sviesto ir t. t.


 

Pastaruosius trisdešimt metų JAV bendrovė BLENDTEC gamino išskirtinai tik smulkintuvus, tad įdiegė daug naujovių šioje srityje. Pavyzdžiui, BLENDTEC smulkintuvai turi jutiminį valdymo skydelį, iš anksto užprogramuotus smulkinimo ciklus, triukšmo slopinimo sistemą. Itin patogus naudoti ąsotis yra patentuotas.