top of page

Nakvynė ir vėlyvieji pusryčiai šventiniame Vilniuje

Pasidovanokite kad ir trumpas, bet įdomias ir skanias atostogas sostinėje. Su nakvyne, gerais pusryčiais ir iš naujo atrastomis miesto istorijomis.

Rekomenduojame patogios nakvynės, gero miego ir skanių, gausių, vėlyvųjų pusryčių vietas.

Plius geras kainos ir kokybės santykis. 

Congress Avenue Hotel Vilnius įsikūręs pačiame Vilniaus centre, labai patogu mėgstantiems išvaikščioti miestą pėsčiomis.

Bufetinių pusryčių pasirinkimas gausus: 9 skirtingų rūšių sūriai, kumpiai, mėsytės, įvairūs šalti užkandžiai, desertai ir vaisiai (jų padėklai itin gausūs). Šiam pasirinkimui nenusileidžia ir pusryčių patiekalai iš a La Carte meniu: galite rinktis klasikinius angliškus pusryčius, omletą ar benediktus, blynelius su kumpiu ir sūriu arba su varške, o viską baigti desertu ir kava.

 

Ramus miegas pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje ir tobuli pusryčiai: vieno kąsnio užkandžiai, šviežios bandelės, Benedikto kiaušiniai, varškėčiai, blyneliai, karštas pusryčių patiekalas iš a la carte meniu, virtuvės šefų paruošti desertai, putojančio vyno taurė, apelsinų sultys, arbata arba skaniausia kava mieste ir jaukus bundančio miesto šurmulys.

 

„Telegrafas“ – tai labai elegantiškas viešbučio restoranas, siūlantis svečiams unikalią atmosferą, išskirtinį „Kempinski“ aptarnavimą ir.... tobulą Vilniaus vaizdą į Katedros aikštę. Vėlyvieji pusryčiai visą savaitę, o tobuli tingūs savaitgalio brunchai trunka labai ilgai ir ...su putojančiu vynu! Pusryčiams restoranas siūlo meniu su karštais patiekalais, užkandžiais, ikrais, o iš a la carte meniu – blynelius, vaflius, azijietišką bowlą, skirtingus benediktus ir viskas – su putojančiu vynu už tą pačią kainą. Tobulai. 

Nepraleiskite progos pasimėgauti vėlyvaisiais savaitgalio pusryčiais viešbučio „Comfort Hotel LT – Rock 'n' Roll Vilnius“ kambaryje – čia pasijusite tarsi privačiame restorane! Ragausite ne tik užkandžius (lašiša, sūriai, saldėsiai, vaisiai, pudingai, užtepėlės), bet ir pasirinktą karštą patiekalą, desertą, gėrimus bei skanumynus! Arba galite nusileisti į Mellow restoraną, kur lauks gausu švediškas stalas. 

Ant Neries kranto, su puiku vaizdu i senamiestį ir gausiu švediškas pusryčių stalas.
Gardžių atradimų.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page