top of page

Diena su žvaigžde: Klaipėdos skaniausios vietos pagal Dovilę FilmanavičiūtęJei savaitgalį vyksite į pajūrį, pasirūpinkite, kad skrandžiai uostamiestyje būtų aptarnauti karališkai. Atlikėja, reklamos specialistė ir gardaus maisto ragautoja Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep yra puikiai susipažinusi su gardžiausiais Klaipėdos maisto taškais ir juos sutiko atskleisti VMGonline.lt skaitytojams. Kava. Rytinės kavos malonumą Klaipėdoje garsi atlikėja ir gurmanė patiki ne kartą išbandytoje vietoje, kurioje smagu pasėdėti ir vienai, ir su klegančia draugų kompanija. „Kavos reikia eiti gerti pas Mindaugą į jo kavos skrudinimo namus „Musangas“. Jeigu gerti kavą, tai tik puikią. Gyvenimas per trumpas prastiems gėrimams, cha!“ – šmaikščiai atviravo Dovilė.

Kavos skrudinimo namų „Musangas“ adresas: H. Manto 9, Klaipėda.

Facebook puslapisČIA.


Pietūs

Apie tai, kur pietauti Klaipėdoje, rašėme ne kartą. VMG komandai didelį įspūdį paliko ir garsieji „Monai“, ir klasika tapęs restoranas „Momo grill“, ir naujai sušvitusi picerija „Baltos lėkštės“, tačiau Dovilė rekomenduoja rinktis azijietiškos virtuvės sušių barą „Kanpai“. Paklausta, kodėl pietums rinktųsi būtent šią vietą, atlikėja atskleidžia paslaptį: „Nesu Lietuvoje valgiusi skanesnių „Tom Yum“ ar „Tom Kha“ sriubų.“

Sušių baro „Kanpai“ adresas: Žvejų g. 10, Klaipėda.

Facebook puslapis ČIA.

Vakarienė Ne vieną restoraną Klaipėdoje išbandžiusi Dovilė Filmanavičiūtė šiame mieste turi ir savo mėgstamiausią vietą, į kurią visiems rekomenduoja užsukti išbandyti gardžios vakarienės. „Absoliučiai aukščiausios klasės restoranas Klaipėdoje yra „Studio 52“. Apie jautienos tartarą aš galėčiau parašyti odę. „Steikai“, desertai – viskas ten tobula“, – savo mylimiausiai vietai gerų žodžių negaili Dovilė.

Restorano „Studio 52“ adresas: Žvejų g. 4-29, Klaipėda.

Facebook puslapis ČIA.


Naktinės nuodėmės

Idealiam vakarui Dovilė siūlo dar vieną uostamiesčio vietą, kuri tinka ir vakarienei, ir naktipiečiams. „Vakare būtina užsukti į barą-vyninę „Achtung baby“. Ta vieta man primena mano mylimą vyninę Vilniuje „In Vino“. Puikios „tapa“, meniška aplinka. Labai gera vietelė“, – savo mėgstamiausių vietų sąrašą užbaigia Dovilė.

Baro-vyninės „Achtung baby“ adresas: Aukštoji g. 5, Klaipėda

Facebook puslapisČIA.


Kommentare


Naujausi įrašai

bottom of page