top of page

Dar negirdėti ryžių panaudojimo būdai buityje

Kas galėjo pagalvoti, kad ryžiai gali pagelbėti norint išlaikyti druskos birumą? Ar tai, kad jais galima patikrinti, ar aliejus jau pakankamai įkaitęs? Dar daugiau neįprastų ryžių panaudojimo būdų laukia šiame straipsnyje!


VMGonline

Originalūs ir naudingi ryžių panaudojimo būdai:


Druskos birumui. Norėtumėte, kad druskinėje laikoma druska būtų ilgiau biri bei nesulipusi? Sprendimas labai paprastas! Jums tereikia į druskinę įdėti kelias ryžių kruopas.


Vaisių nokinimui. Nebesulaukiate, kada galėsite pasimėgauti vaisiais? Į maistui skirtą dėžutę įdėkite vaisius ir priberkite ryžių. Tai turėtų paskatinti jų nokimą, tad per dieną bent kelis kartus per dieną juos patikrinkite.


Aliejaus įkaitimui patikrinti. Vienas originalesnių būdų patikrinti, ar aliejus jau įkaitęs, yra būtent pasitelkus ryžius. Įmeskite kelias ryžių kruopas ir, jei jos paskendo aliejuje, tuomet dar reikia palūkėti. Kruopoms atšokus, galite kepti, tai reiškia, kad aliejus pakankamai įkaitęs kepimui.


Peilių laikymui. Į stiklinį indą (būtinai peršviečiamą ir geriausia su plačiu kakleliu) berkite ryžius. Jų pripilti reikia tiek, kad peilis, įbedus į ryžius, stabiliai laikytųsi. Ir praktiška, ir estetiška.


Kavos aparato valymui. Pašalinkite kavos likučius, įberkite ryžių ir malkite juos. Šis būdas palengvins kavos aparato valymo procesą, nes ryžiai sugers didesnę dalį kavos nuosėdų ir kitų nešvarumų. Tokiu principu galite valyti ir prieskonių malimo malūnėlius.


Vazų valymui. Tikriausiai ir jūs susidūrėte su problemomis valant vazas su plonais kakleliais? Išspręsti šį galvosūpį ir vėl gali pagelbėti ryžiai. Į vazą berkite saują ryžių, užpilkite ant jų šilto vandens ir palaikykite apie dešimt minučių. Po to beliks šį mišinį išpilti ir geriau išskalauti vazą vandeniu. Šį būdą galite pasitelkti ir butelių valymui.

Commentaires


Naujausi įrašai

bottom of page