top of page

Būk su VMG Vilniaus knygų mugėje! + išskirtinis žvilgsnis į šviežutėlę „Play, Cook, Kiss: Culinary T

Jau nuo rytojaus VMG komandą galėsite sutikti keturias dienas skaitymo džiaugsmą budinančioje Vilniaus knygų mugėje. Tik čia turėsite išskirtinę galimybę įsigyti dar niekur neplatinamą, šviežiausią ir vos šią savaitę pristatytą Alfo Ivanausko filosofinę-kulinarinę knygą „Play, Cook, Kiss: Culinary Tricks“.

Valerijos Stonytės nuotr.


„Man ši knyga – kaip dienoraštis. Pasidalijau savo asmeninio gyvenimo akimirkomis ir leidau fotografuoti savo namuose! Norėjau, kad matytumėte ir jaustumėte mane ne tik virtuvėje, bet ir tada, kai kuriu ar net esu pavargęs. Neabejoju, kad ši knyga įkvėps pasitikėjimo įveikti visas kulinarines baimes virtuvėje. Turėdami du iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus ingredientus nebijosite improvizuoti, o jeigu iki šiol nežinojote, kaip patiekalą išdėstyti lėkštėje – pasidalysiu su Jumis ir šiomis žiniomis. Sužinosite ir tai, kaip nustebinti paprasčiausiomis virtomis bulvėmis“, – naująjį kūrinį apibūdino A. Ivanauskas.

Taip pat VMG stende Jūsų lauks ir žaibo greičiu iš knygynų lentynų šluojamas restoranų, barų ir kavinių Baltijos šalyse gidas „99 Places of Taste in the Baltics“. Sausį sėkmingiausia Lietuvos metų turizmo iniciatyva pripažintą leidinį sudaro reportažai iš 99 skaniausių vietų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šios knygos tikslas – ne tik padėti susipažinti su Baltijos šalių virtuve, bet ir pagaliau į jas privilioti pirmąją „Michelin“ žvaigždę.

VMG komandai teko aplankyti kiekvieną vietą ne mažiau nei 3 kartus – 2 kartai, kai restoranas nežinojo, kad lankysis, o vienas kartas, kai buvo iš anksto susitarta dėl vizito. Iš viso per kelionę po Baltijos šalis buvo nuvažiuota 4000 km, nueita 400 km, pagaminta 180 patiekalų. Knyga parengta anglų kalba.

Visas dienas mugė atsidarys 10 val. Ketvirtadienį mugė veiks iki 19 val., penktadienį ir šeštadienį – iki 21 val., sekmadienį – iki 17 val.

Bilietus galite įsigyti ČIA. Visą Vilniaus knygų mugės programą rasite ČIA.

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page