Apžvalga: geriausios sveikų, ekologiškų ir veganinių maisto produktų el. parduotuvės LietuvojeŠiais laikais mūsų parduotuvėse yra tikrai lengva rasti sveikų, ekologiškų ar veganiškų maisto produktų. Kai kuriuose jų yra netgi išskirti specialūs skyriai veganams, vegetarams bei žmonėms, netoleruojantiems laktozės ar glitimo. Tačiau ką daryti, jeigu šalia namų nėra parduotuvės su didele prekių pasiūla ar esate pernelyg užsiėmę, kad nuvažiuotumėte į mėgstamą maisto prekių parduotuvę? Jums padės elektroninės parduotuvės!

Per pastaruosius keletą metų elektroninių parduotuvių, siūlančių įsigyti maisto produktus, skaičius sparčiai išaugo. Nebereikia vaikščioti po didelį prekybos centrą ar parduotuvę, ieškoti vietos automobiliui pastatyti, grūstis per žmonių minią, norint patekti į reikiamą parduotuvės skyrių, stovėti eilėje norint atsiskaityti. Tereikia spustelėti kelis mygtukus ir prekės pačios atkeliauja į jūsų namus.

Apsipirkimas internetu turi daug privalumų: taupo jūsų laiką, nervus, pinigus. Be to, internetinės parduotuvės gali pasiūlyti tokių maisto prekių bei prekinių ženklų, kurių negalėsite įsigyti vietinėje parduotuvėje. Šiandien apžvelgsiu geriausias lietuviškas elektronines parduotuves – jose apsiperku pats, be to, jose galima įsigyti sveikų, ekologiškų ar veganinių maisto produktų.


VEGGO

„Veggo“ – pirmoji Lietuvoje išskirtinai veganiško maisto parduotuvė. Tai viena nedaugelio elektroninių parduotuvių, kuri gali pasiūlyti tikrai platų specializuotų prekių veganams asortimentą: tofu, seitano, veganinio sūrio, mėsos pakaitalų, desertų ir kitų produktų. Taip pat jie turi purškiamų vitaminų, veganiško maisto jūsų augintiniams bei Zero Waste prekių.

Ką aš perku: tofu, seitaną, sūrį, humusą, saldumynus, maistines mieles, kokoso cukrų.

Patinka: platus specializuotų veganiškų prekių pasirinkimas.

Nepatinka: pristatymo kaina nuo 4,50 €, internetinės svetainės dizainas, funkcionalumas ir navigacija.


Livinn

Parduotuvių grupė „Livinn“ prekiauja aukštos kokybės natūraliais ir ekologiškais maisto produktais. Jų siūlomi maisto produktai tikrai yra geros kokybės, bet už tą kokybę tenka mokėti daugiau. Čia rasite didelį specialiai veganams skirtų produktų pasirinkimą. Svetainėje galima patogiai išskirti, kad rodytų tik prekes veganams, žaliavalgiams, prekes be laktozės, be glitimo ir panašiai. Kaip minėjau, prekių kainos yra aukštesnės nei kitur, tačiau čia galima rasti tokių produktų, kokių kitur nėra.

Ką aš perku: obuolių actą, miltus, miso pastą, supermaistą, sultinį.

Patinka: aukštos kokybės maisto produktai.

Nepatinka: aukštos kainos.Riešutai jums

Riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite ne tik aukštos kokybės riešutų ir jų rinkinių, bet ir džiovintų vaisių, prieskonių, arbatžolių bei kavos, kruopų, maistingų sėklų, riešutų sviesto bei daugelį kitų produktų. Labiausiai mane džiugina produktų kaina. Perkant didesniais kiekiais (riešutų, kruopų, sėklų maišai yra po 1 kg.), sutaupote. Taip pat parduotuvė siūlo nemažai supermaisto.

Ką aš perku: riešutus, kruopas, džiovintus vaisius, sėklas, agavų sirupą, kokosų aliejų.

Patinka: produktų kaina bei pristatymo greitis.

Nepatinka: minimalus užsakymas – 5 prekės.

Eastanbul

„Eastanbul“ – atostogomis ir Turkija kvepianti elektroninė parduotuvė, prekiaujanti produktais iš Viduržemio regiono šalių bei yra didžiausi turkiškų prekių importuotojai Lietuvoje. Prekių pasirinkimas platus bei įvairus. El. parduotuvės minusas – nėra daugelio prekių paveiksliukų, todėl kartais tenka pirkti katę maiše.

Ką aš perku: saldumynus, kruopas, prieskonius.

Patinka: turkiškos prekės, kurių kitur nėra.

Nepatinka: trūksta kai kurių produktų paveiksliukų.


Assorti

„Assorti“ – išskirtinių ir aukštos kokybės prekių parduotuvė gurmanams. Čia galima įsigyti šviežių vaisių ir daržovių, ekologiškų kruopų, miltų, prieskonių, riešutų ir kitų produktų. Taip pat parduotuvė siūlo tokių egzotinių prekių kaip ekologiška ciberžolės šaknis. Ne malta, o šviežia. Žinoma, už išskirtinės kokybės prekes tenka mokėti truputį daugiau, tačiau jų pasirinkimas ir įvairovė tikrai džiugina akį.

Ką aš perku: miltus, prieskonius, avokadus, vanilės ekstraktą, kruopas.

Patinka: švieži vaisiai ir daržovės, išskirtinės prekės, Azijos ir Meksikos virtuvių produktai.

Nepatinka: minimali pirkinių krepšelio suma − 24,99 €.


AmritaPlanet

Amritaplanet.lt – tai natūralių, sveikų bei ekologiškų produktų parduotuvė internete. „Amrita“ prekių linija apima kruopas, miltus, prieskonius, džiovintus vaisius, riešutus, kokosų aliejų, Himalajų druską ir daug daugiau. Produkciją jie importuoja dideliais kiekiais iš įvairiausių pasaulio kampelių, o sufasuoja patys, todėl tam tikrus produktus čia galima nusipirkti dideliais kiekiais ir didelėmis pakuotėmis. Pavyzdžiui, po 10 kg, 25 kg, 50 kg. Taip pat šioje parduotuvėje galima rasti ir ajurvedinių prekių.

Ką aš perku: kruopas, kokosų aliejų, agavų sirupą, kokosų cukrų.

Patinka: galima pirkti dideliais kiekiais ir didelėmis pakuotėmis.

Nepatinka: nėra.

Žaliavalgis

Zaliavalgis.lt – aukštos kokybės virtuvės prietaisų bei sveiko maisto parduotuvė. Jie jums siūlo įsigyti ne tik maisto smulkintuvus, trintuvus, džiovintuvus, maisto daigyklas, bet ir ekologiškus ir natūralius maisto produktus. Čia galite rasti specialių sėklų daiginimui, riešutų, kruopų, veganiško šokolado, supermaisto ir kitų produktų.

Ką aš perku: kakavos sviestą, „tahini“, prieskonius, spiruliną.

Patinka: didelis supermaisto pasirinkimas.

Nepatinka: pasenęs svetainės dizainas, funkcionalumas ir navigacija.


Barbora

2012 m. įkurta „Barbora“ – maisto ir kasdienio vartojimo prekių elektroninė parduotuvė, „Maxima grupė“ padalinys. Čia galite įsigyti praktiškai viską, kas siūloma „Maximoje“, įskaitant ir specializuotas prekes, skirtas veganams bei žmonėms netoleruojantiems glitimo ar laktozės.

Ką aš perku: šviežius ir šaldytus vaisius bei daržoves, kruopas, miltus, veganiškus produktus.

Patinka: pristatymo greitis ir prekių pasirinkimas.

Nepatinka: minimali užsakymo suma – 19,99 €; prekių įpakavimui naudojamas didelis kiekis maišų.


#Eastanbul #assorti #DmitrijSadovskij #zaliavalgislt #barboralt #turkiškasmaistas #žaliavalgis #veganai #žaliavalgystė #Kastasavokadas #veganas #veggo #veganiškiproduktai #turkiškiproduktai #riešutai #amritaplanet #elektroninėsparduotuvės #ekologiškasmaistas #livinn #amrita #maistoparduotuvės #riešutaijums #produktaiveganams #elektroninėsmaistoparduotuvės #ekologiškosprekės #prekėsžaliavalgiams #assortilt #riesutaijumslt #internetinėsparduotuvės #amritaplanetlt