top of page

ALFO VILA dekoras: Kalėdos be blizgučių! Idėjos, kaip puošti namus be plastiko

Šiemet, kai ir kasmet, likus kelioms savaitėms iki švenčių, Alfas dovanoja naują šventės receptų ir dekoro idėjų pilną knygą KARTŲ KALĖDOS, kurią vartyti internete gali visi norintieji ir visiškai nemokamai.

Knyga kviečia šventes sutiktu kartu, o smagiausia, kai kartu prie vieno stalo susėda skirtingų kartų žmonės: seneliai ir anūkai, tėvai ir vaikai ir t. t.


kalėdų dekoras_kaip puoštui namus Kalėdoms
Alfo Ivanausko nuotr.

Kitas Alfo kvietimas – puošti namus šventėms be jokio plastiko ir specialiai šventėms kuriamų netvarių dekoracijų. „Naudokite tai, ką jau turite namuose, taip pat papuošimus ir žaisliukus, kuriuos esate paveldėję, kurie jau turi savo istoriją ir yra brangūs emociškai. Nepirkite blizgučių, naujų plastiko bumbulų ar kitų dekoro elementų. Venkite visko, kas gali papuošti jūsų namus, bet vėliau tapti gamtos šiukšle. Viską, ko reikia, kad namuose apsigyventų šventė, galima rasti gamtoje, miške (šakelių, kankorėžių, kitų augalų). Net kalėdinį vainiką kviečiu puošti kuo natūraliau, nenaudoti nei dirbtinių klijų, nei floristinių kempinėlių, nei kitų netvarių smulkmenų.

Galite įdėti nupintą vainiką į vaisiams skirtą vazą ir ant jo tiesiog sudėti tvarias dekoracijas, pavyzdžiui, kūčiukus, kankorėžius, alyvmedžio šakeles, amarilio žiedus, kurie be vandens gali išgyventi iki savaitės, ir pan. "Daugiau dekoro idėjų (ir receptų šventėms) rasite naujoje Alfo knygoje KARTŲ KALĖDOS ir laidoje ALFO VILA

Comentarios


Naujausi įrašai

bottom of page