Alfo Ivanausko kurta kosmetika užkariauja Didžiąją Britaniją ir Skandinaviją


Food shot kosmetika, Alfas Ivanauskas, Birutė Nastaravičiūtė

Natūralios kosmetikos „You & Oil“ ir maisto papildų kūrėjos Birutės Nastaravičiūtės bei garsaus virtuvės šefo Alfo Ivanausko kurta kosmetika – tarsi ateities produktas, kuris turi savo galią ir tikslą. Ši produkcija gyvuoja jau daugiau nei metus ir ne stovi vietoje, o plečiasi ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Daugiau apie šią stebuklingą liniją papasakos patys jos kūrėjai.

Alfas Ivanauskas ir Birutė Nastaravičiūtė, You and oil kosmetika, Food shot


Kuo Jūsų kuriami produktai skiriasi nuo mums jau žinomų ženklų?

Birutė: Mes sukūrėme analogų pasaulyje neturinčius maisto papildų kompleksus, kurie naudojami iš vidaus ir iš išorės. Jų unikalumas tas, kad mums pavyko užregistruoti maisto papildus, kurių energinės dienos normos vertės atitinka nustatytus / reikalaujamus standartus sveikatai pagerinti, bei kosmetikos priemones viename. Jų veiklumą įrodome tyrimais. Kompleksai rekomenduojama papildyti kavą, kokteilius, košes, salotas, vandenį, taip pat – maitinti jais odą ir tepti plaukus.


Kaip sugalvojote, kad reikia valgomos kosmetikos?

Alfas: Kelis metus su ta idėja vaikščiojau, daug skaičiau, net pats bandymus dariau, kol vieną dieną netikėtai paskambino Birutė. Pasirodo, ji irgi ieškojo inovatyvių idėjų, su kuriomis jau ne vienerius metus užkariauja kosmetikos pasaulį. Kai jos produktus pamačiau garsiausiuose pasaulio leidiniuose – negalėjau patikėti, kad tai lietuviškas natūralios kosmetikos produktas. Didžiavausi, kad esu lietuvis – kad šalia garsiausių pasaulyje kosmetikos vardų parašytas lietuviško prekės ženklo vardas. Mes turėjome susitikti! O kai susitinka du išprotėję dėl savo idėjos – nepasisekti negali! Praėjo dvylika kūrybos mėnesių ir mes pagaliau rankose turėjome tai, kas yra visiškai natūralu, patikrinta ir pasaulyje neturi analogų. Žinau, kad laukia labai didelis darbas paaiškinti žmonėms, kas tai yra ir su kuo tai valgoma, nes sukurti naują sviestą ar arbatą – paprasta, niekam nereikia aiškinti, su kuo šie dalykai valgomi... bet FOOD SHOT – tai naujas iššūkis. Bet man niekada nepatiko lengviausi keliai. Juk man prie smilkinio buvo sukinėjama, kai pranešiau, kad mūsų VMG kulinarinis žurnalas taps geriausiu pasaulyje. Dabar suprantu, kad nieko nėra neįmanomo, ir žmonėms visuomet patinka tai, kas padaro jų gyvenimą įdomesnį ir gražesnį. Todėl dabar turiu ir naują tikslą – padaryti žmonių gyvenimą sveikesnį.Birutė: Pirma mintis buvo sukurti natūralius, ekologiškus maisto papildus, kurie iš tiesų veiktų ir aprūpintų žmogų būtiniausiomis medžiagomis, tokiomis kaip antioksidantai, vitaminai, omega rūgštys (pagrindinės medžiagos, kad organizmas kuo ilgiau išliktų jaunas ir sveikas). Retas žmogus sugeba kiekvieną dieną visaverčiai maitintis – dienos pietų restoranai tikrai nėra ta vieta, kur galima tikėtis subalansuoto maisto, vakare gamintis irgi ne visi turi laiko ar noro. Norėjome tokių maisto papildų, kurie būtinosiomis medžiagomis papildytų lengvai gaminamą maistą ir gėrimus. Na, o kalbant apie odą – paskutiniai moksliniai tyrimai rodo, kad norint, jog oda būtų sveika ir skaisti, neužtenka veikti ją iš išorės – būtina rūpintis ir iš vidaus. Juk žvelgiant į veido odą galima pasakyti, kaip žmogus gyvena, ką valgo, geria. Mūsų laboratorijos mokslininkams ir kokybės skyriui buvo tikrai didelis iššūkis sukurti ir užregistruoti maisto papildą / kosmetiką viename, nes šioms dviem kategorijoms galioja skirtingi įstatymų reglamentai ir skirtingos kontroliuojančios institucijos. Didžiuojuosi savo komanda, nes mums tai pavyko.