top of page

Alfas ruošiasi naujam Lietuvos rekordui – net 30 valandų truksiančiai tiesioginei kulinarinei laidai

30 valandų be poilsio pertraukų, be nakties miego, be atokvėpio tiesioginiame eteryje gaminant maistą, priimant ir kalbinant svečius – tokiam naujam Lietuvos kulinariniam rekordui ryžosi VMG idėjinis lyderis, virtuvės šefas Alfas Ivanauskas.
Šis rekordas – ne tik iš smalsumo, ar tai įmanoma, šįkart tai dėl gražaus tikslo. „Jeigu kiekvienas mūsų bent 5 sekundes kasdien, o tai ir yra 30 valandų per metus, skirtume tvarumo idėjoms įgyvendinti praktikoje, pokytis galėtų būti grandiozinis! Pavyzdžiui, jeigu kiekvienas kaskart, kai eina pro namų duris, stabteltų ir pasitikrintų, ar tikrai turi daugkartinį pirkinių maišelį, tai per metus sunaudotume net 3 000 000 vienkartinių plastikinių maišelių mažiau!“, - simbolinę siekiamo naujo rekordo reikšmę paaiškino Alfas.


Alfo Ivanausko rekordas
VMG nuotr.

Prieš penkerius metus, 2017 metų birželį visą parą, t. y. 24 valandas, net be leistinų kelių minučių pertraukėlių Alfo vesta kulinarinė laida „Kulinariniai triukai“ buvo įrašyta į Lietuvos rekordų knygą, kaip ilgiausiai trukęs kulinarinis realybės šou Lietuvoje. Be to, tai buvo ir yra vienintelė kulinarinė laida, kurios tiesioginė transliacija su įdomiais pokalbiais ir nenutrūkstamu maisto gaminimu vyko bet trijose stichijose: ant vandens, plaukiant laiveliu Nerimi, danguje – skrendant sraigtasparniu, ir, žinoma, ant žemės – studijoje, traukinyje, automobilyje, lekiančiame greitkeliu Vilnius-Kaunas!


Alfo Ivanausko rekordas
VMG nuotr.

Tęstinio projekto TVARIAI 30 atidarymo šou, kurio metu Alfas sieks pagerinti savo paties rekordą, laidos vedėjas ir tvarumo idėjas puoselėjantys svečiai gamins gardžius, taip pat ir zero waste patiekalus, dalinsis patarimais, kaip gaminti tvariau, kaip organizuoti savo buitį, aplinką, pramogas, malonumus ir net verslą, kad paliktume kuo mažiau šiukšlių, kuo nežymesnį CO2 pėdsaką ir kuo daugiau geros energijos.


Alfas Ivanauskas: „Projekto TVARIAI 30 tikslas – pristatyti tvarumo filosofiją įdomiai, žaismingai, be jokių „tu privalai“ arba „mes privalome“, bet su labai konkrečiais, įtraukiančiais, tikrais pavyzdžiais, kurie lyg koks nevaldomas virusas užkrėstų noru mąstyti apie tai, ką ir kaip darome, valgome, bendraujame, kokį santykį su pasauliu kuriame kasdien – laimingai tvarų ar vartotojišką.

Nepaveiku žmonės liepti keistis. Jie turi norėti keistis ir mėgautis ne tik gražia idėja, bet ir tais labai konkrečiais pokyčiais, kurie, tikiuosi, įvyks prisijungus prie projekto TVARIAI 30.“


Tiesioginė projekto TVARIAI 30 atidarymo šou transliacija iš išmaniųjų JUNG VILNIUS namų prasidės vasario 21 dieną ir baigsis vasari 22 dieną 22 valandą 22 minutės. Rekordo siekimą filmuos 8 kameros, jį tiesiogiai galėsite stebėti DELFI portale ir Facebook platformoje savo telefonuose, kompiuteriuose ar planšetėse.


 

Akimirkos iš 2017 metų tiesioginės laidos „Kulinariniai triukai", kuriuos metu pasiektas Lietuvos rekordas:


Alfas Ivanauskas, Austėja Landsbergienė, rekordas
VMG nuotr.

Alfas Ivanauskas, Austėja Lansbergienė, rekordas
VMG nuotr.

Alfas Ivanauskas, rekordas
VMG nuotr.

Alfas Ivanauskas, rekordas
VMG nuotr.

Alfas Ivanauskas, rekordas
VMG nuotr.

Iki pasimatymo!

Comments


Naujausi įrašai

bottom of page